Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна центр "Роса дент"
Стоматологічна центр Роса дент

Стоматологічна центр "Роса дент"

Стоматологія

пр-т Палладіна, 20, пом. 80 , Київ, Київська область
+38 (044) 219-01-21
+38 (044) 219-01-22

Fax: +38 (044) 219-01-23
rosadentclinic@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Стоматологічний центр "Роса дент" має всі необхідні документи для роботи згідно законодавства України, а так само ліцензію Міністерства охорони здоров'я України № 417247 від 19.05.2008 р. на медичну практику за лікарськими спеціальностями: терапевтична стоматологія та ортопедична стоматологія. Центр розташовується в спеціалізованому приміщенні з окремим входом. Приміщення має чудовий дизайн і високі стелі, оснащене сучасною системою вентиляції і кондиціонування.

Клініка створена за класичною схемою сімейного обслуговування, з профільованим прийомом. Ми створили універсальний підрозділ, сконцентрувавши ексклюзивне обладнання, матеріали і технології.

Можна з упевненістю сказати, що це хороший клас клініки в місті Києві.

Кожен кабінет - це міні клініка, обладнана всім необхідним. Всі стоматологічні установки фірми "Sirona" виробництва Німеччини останнього покоління, вбудовані комп'ютери з рідкокристалічними моніторами і відеокамерами, що дозволяє клієнтам візуально визначити необхідність запропонованих процедур, внести свої пропозиції у формування форми і кольору майбутньої посмішки. Унікальна особливість наших стоматологічних установок полягає в тому, що в них міститься дезинфицирующая воду система. Є окремий рентген кабінет, де є ортопантомограф і дентальний (внутрішньоротової) рентген апарати, за допомогою яких можна отримати панорамний знімок (всіх зубів), і прицільний знімок (окремо стоять зубів). У центрі є апарат для відбілювання, за допомогою якого можна освітлити колір зубів на кілька відтінків. Так само є прилад "PerioScan", що дозволяє не тільки якісно зняти зубні відкладення, але і розпізнати їх, тобто індикація чистого пародонтальної кишені - не вимагає очищення, і що так само дозволяє визначити якість зняття зубних отложеній.На приладі можна встановити більшу чи меншу ємність подачі фізіологічного расстворіться, або лікарських засобів, для лікування пародонтиту, створюючи оптимальний режим обробки поверхні зуба, для отримання найкращого результату.

Застосовувані пломбувальні матеріали - тільки найвищої якості, клієнтам не пропонується альтернативний матеріал, не відповідає класу виконуваних робіт. Особливу увагу приділено новим технологіям, прекрасно зарекомендував себе в нашій практиці. На зміну фотополімерним матеріалами прийшла порцелянова кераміка, що дозволяє поліпшити косметичний і міцнісний ефект пломбування та відновлення зруйнованих зубів. Виконана робота візуально практично не відрізняється і не вимагає постійних поліровок. Поряд з традиційною металокерамікою, клієнтам пропонується виконання аналогічних за функції робіт але без застосування металу (безметалловая кераміка). Сучасна технологія виготовлення дозволяє виконати роботу, що не поступається за естетичним вимогам живому зубу. Завдяки відсутності металевого каркаса, коронка прозора і приймає натуральний колір.

Наші клієнти гідно оцінили виконану нами роботу і, звичайно, рівень наших співробітників, які мають першу та вищу категорії і багаторічний досвід роботи.

Відгуки про Стоматологічна центр "Роса дент"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук