Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічний центр "МедЛі"
Стоматологічний центр МедЛі

Стоматологічний центр "МедЛі"

Стоматологія

Оболонська набережна 19, корпус 5, офіс 2 , Київ, Київська область
Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: 10.00-18.00
+38 (044) 581-63-74,
+38 (044) 581-63-75,
+38 (044) 581-63-76
+38 (067) 104-28-28
info@medli.com.ua
Головний лікар
Куприненко Марина Владимировна
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка МедЛі надає весь спектр стоматологічних послуг. У клініці працюють лікарі зі стажем роботи не менше 7 років. Стоматологічний центр обладнаний передовим діагностичним та іншим обладнанням , що дозволяє надавати послуги на рівні провідних світових стоматологічних клінік. У сфері надання стоматологічних послуг наш колектив працює з 2005 року.

Чому варто Вибрати "МедЛі"?

Високий рівень діагностики . У сучасній медицині якісна діагностика не можлива без новітнього обладнання . Наша клініка оснащена унікальним томографом , що дає можливість поставити 3 -D діагноз ;

Безпека лікування. У клініці дотримуються всі вимоги по санітарно - гігієнічним нормам МОЗ України та Європи згідно ISO.

Індивідуальний підхід до пацієнта. До початку лікування Вам буде наданий і узгоджений індивідуальний план лікування , його вартість , терміни. Ми створимо максимально комфортні умови для Вашого перебування в клініці.

Тільки якісні та сучасні стоматологічні матеріали.

Використовуються тільки перевірені матеріали , які добре зарекомендували себе в стоматологічсекой практиці в Європі та США . Поставка матеріалів проводиться тільки офіційними дилерами , що виключає ймовірність підробки.

Сімейна стоматологія . Ми якісно лікуємо не тільки дорослих , а й їхніх дітей. Ваша дитина навчиться більше не боятися візиту до стоматолога. Щире увага і турбота про всіх пацієнтах ;

Зручне розташування клініки - територіально стоматологія "МедЛі" розташована за адресою: м. Київ , р- н Оболонь , Оболонська набережна , 19 - 8 хвилин від метро Оболонь .

Відгуки про Стоматологічний центр "МедЛі"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук