Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяКлініка Передовий Стоматології
Клініка Передовий Стоматології

Клініка Передовий Стоматології

Стоматологія

вул. Горького, 47/12, каб. 19 , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 9.00 - 20.00 субота - 9.00 - 16.00
+38 (044) 287-77-07
+38 (044) 287 43 92
stomat.center.kiev@ukr.net
Головний лікар
Рожевская Галина Анатольевна
Сховати карту

Про установу

Дозвольте подякувати Вам за правильний вибір стоматологічної клініки, прагнення до гармонії і досконалості разом з нами!

Сьогодні «Клініка передової стоматології» надає найширший спектр послуг у всіх областях стоматології: терапія, хірургія, пародонтологія, ортодонтія, протезування, гігієна,. Особливий акцент зроблено на високу якість лікування і на задоволеність пацієнта, як процесом, так і отриманим результатом. Це дуже важливо, адже тільки такий підхід забезпечує лояльність постійних пацієнтів. Ми пропонуємо стабільно високу якість при оптимальних цінах, що забезпечується високою кваліфікацією персоналу і найсучаснішими технологіями.

Наші сильні сторони: визнаний професійний авторитет лікарів, найсучасніші технології, уважне ставлення до кожного пацієнта, фінансова стабільність, а також сильний менеджмент.

Звернувшись в стоматологічну клініку «Клініка передової стоматології», Ви зможете отримати всі необхідні стоматологічні послуги в одному місці.

Що робить нас успішної стоматологічною клінікою Києва?
 
• Повний спектр послуг і комплексний підхід при лікуванні.
 
• Власна зуботехнічна лабораторія.
 
• Висококваліфікований і доброзичливий персонал.
 
• Чесність по відношенню до пацієнтів.
 
• Зручне місцезнаходження в 2 хвилинах (або - 150 метрів) від станції метро «Олімпійська».
 
• Прийом у вечірній час і у вихідні дні. Виберете час, який зручно Вам.

На сьогоднішній день в клініці сформовано унікальну команда висококласних фахівців, яка повністю забезпечена сучасним високотехнологічним обладнанням. Це дозволяє нам використовувати як традиційні методи діагностики, лікування і протезування, так і новітні, які здобули визнання у передових країнах світу.

Кожен наш співробітник - професіонал у своїй справі, однак, прагнучи досконалості, ми не зупиняємося на досягнутому. За допомогою власного центру підвищення кваліфікації, і постійного контролю якості лікування головним лікарем клініки, ми встановлюємо і тримаємо високу планку в стоматології.

Ми усвідомлюємо свою відповідальність і дорожимо своєю репутацією, оскільки знаємо - кожен задоволений пацієнт - це нові пацієнти в майбутньому. Тому Ви мало де знайдете нашу рекламу - більшість людей приходять до нас саме за рекомендацією, і цим ми по праву пишаємося!

Все вищесказане дозволяє нашій клініці гарантувати своїм пацієнтам високий стандарт якості, будь то діагностика, лікування, протезування або сервіс.

Ми як ніхто інший знаємо, як важливо не допустити стресу і почуття тривоги при відвідуванні стоматолога. Тому, в клініці ми забезпечуємо нашим пацієнтам максимальний комфорт і створюємо спокійну, затишну обстановку.

У клініці цінують Ваш час і якість життя, тому зручне розташування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це не просто красиві слова, це реальність, яка створена в нашій клініці спеціально для Вас!

У нашій стоматологічній клініці прийнято:
 
• невідкладно допомогти пацієнтові в гострій ситуації. Пояснити і допомогти вирішити, що треба робити, як лікувати, в які терміни, в якому обсязі, допомогти вибрати ортопедичну конструкцію, функціональну, естетичну, відповідну фінансовим можливостям пацієнта. Альтернатива є завжди;
 
• пам'ятати, що в людському організмі все взаємопов'язано. Стоматологія - це частина медичної науки. А тому - не нашкодь. Роби те, що дійсно необхідно пацієнту зараз і сьогодні, але обов'язково інформуй пацієнта про стоматологічні проблеми і всіх можливих варіантах їх усунення. Не гроші - головне, а здоров'я і якість життя;
 
• в клініці створені умови для сучасного підходу до вирішення стоматологічних проблем. Це комплексне надання допомоги, тобто лікарі всіх спеціальностей чинності людських якостей та інтелекту можуть домовитися, вирішують проблему в одному напрямку;
 
• пацієнтові в клініці має бути комфортно, спокійно, надійно, затишно.

У нашій клініці співвідношення ціни і якості оптимально. При виборі клініки пацієнт повинен розуміти, що дешеве лікування якісним не буває. Стоматологічні послуги професіоналів високого рівня, що працюють на сучасному обладнанні, новітніми матеріалами, що володіють передовими технологіями та методиками лікування, навчаються у кращих стоматологічних школах Європи - дешевими не бувають. Професіоналізм - це цінний досвід, накопичений роками, десятиліттями, який є запорукою успіху в будь-якій справі, в тому числі і в стоматології.

На здоров'ї економити не можна. Дешеве лікування, як правило, в призведе до швидкої втраті зубів, різних ускладнень і багаторазовим фінансових витрат!

У нашій стоматологічній клініці Ви отримаєте високопрофесійні стоматологічні послуги та індивідуальний підхід, європейський рівень сервісу і повну безпеку від зараження будь-якою інфекцією!

Приходьте до нас, і може бути вперше в житті, Ви отримаєте задоволення від відвідування стоматолога і якості виконаних робіт!

Стоматологія для вагітних. Клініка проводить консультації та лікування вагітних жінок, навчання правилам гігієни порожнини рота з індивідуальним підбором гігієнічних засобів (електрична щітка, іррігатор, зубна нитка, паста, бальзам, ополіскувач), професійне чищення зубів, Вектор-терапію при хворобах пародонту, насичення зубної тканини фтором і кальцієм із застосуванням спеціальних лікувальних паст, гелів і аплікацій, GC Tooth Mousse.

Відгуки про Клініка Передовий Стоматології

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук