Медичний порталУстановиЗапоріжжяСанаторійСанаторій "Великий Луг"
Санаторій Великий Луг

Санаторій "Великий Луг"

Санаторій

вул. Ленська, 37 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (0612) 86-96-83
Сховати карту

Про установу

 

Клінічний санаторій «Великий Луг» розташований в екологічно чистій зоні на березі річки Дніпро р. в Запоріжжі і володіє унікальними природними факторами, які в поєднанні з хвойно-листяним лісом, степом і поєднанням різних повітряних фронтів утворюють цілюще озоновий колодязь.
Багаторічний досвід роботи санаторію дозволяє оздоровлювати щорічно більше 3-х тисяч хворих у реабілітаційних відділеннях: відділення реабілітації хворих, що перенесли гострий інфаркт міокарда, операції на серці, стан після нестабільної стенокардії на 30 ліжок; відділення оздоровлення вагітних на 62 ліжка; відділення відновної терапії для осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на 30 ліжок, відділення цереброваскулярної патології на 40 ліжок, відділення для хворих із захворюваннями печінки і жовчовивідних шляхів на 30 ліжок, відділення реабілітації з захворюваннями органів зору на 30 ліжок, а також терапевтичне відділення для хворих із захворюваннями серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, захворюваннями центральної і периферичної нервової системи на 189 ліжок.
Опис санаторію

Лікування

- Захворювання серцево-судинної системи
- Захворювання нервової системи
- Вагітні з акушерською та екстрагенітальною патологією
- Захворювання опорно-рухового апарату.
- Захворювання органів травлення (печінки і жовчовивідних шляхів)
- Захворювання органів зору

Харчування

Лікувальна 3-х разове харчування здійснюється за власний системі по всіх дієтах.


Умови розміщення

Хворі розміщаються в 5-ти поверховому окремому корпусі, оснащеному ліфтом, телефонним зв'язком (міського та міжміського), з центральним опаленням і цілодобовим постачанням гарячої та холодної води. В корпусі є 2-х місні палати з усіма зручностями (у кожній палаті є туалет і душ), а також одно-двох місні палати підвищеної комфортності.
На кожному поверсі в корпусі обладнані затишні холи з кольоровим телевізором та м'якими меблями.
Біля корпусу є майданчик для відпочинку.
Лікувально-діагностична база, їдальня, будинок культури - розташовані на відстані не більше 200-600 м. Сосновий бір, пляж на березі Дніпра служать зоною відпочинку. Прийом хворих лікарями ведеться в кабінетах, розташованих в корпусі, у всіх відділеннях є цілодобовий пост медсестри, черговий лікар і палата для надання невідкладної допомоги.

Дозвілля

До послуг відпочиваючих бібліотека, читальний зал, кінозал, більярд, відеосалон, концерти, танцювальні вечори в Будинку культури санаторію.

Спеціалісти

Терапевт

Відгуки про Санаторій "Великий Луг"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук