Медичний порталУстановиЗапоріжжяСанаторійЗапорізький обласний дитячий психоневрологічний санаторій
Запорізький обласний дитячий психоневрологічний санаторій

Запорізький обласний дитячий психоневрологічний санаторій

Санаторій

вул. Уральська, 55 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (0612) 65-41-55
+38 (0612) 65-81-18
odpns2010@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Обласний дитячий психоневрологічний санаторій є спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом, що здійснює етапне лікування дітей, ліквідацію перенесених ними захворювань, підготовку і повернення до звичайного для однолітків способу життя. Це вузькоспеціалізоване заклад, в якому лікувальний процес та реабілітація здійснюється в тісному зв'язку з виховно-освітнім процесом

Основним завданням санаторію є турбота про психічне здоров'я дітей, оскільки саме в дитинстві закладаються основи майбутньої особистості, її успішність і соціальної продуктивності.

В санаторії проходять лікування діти з системними неврозами: енурез, заїкання, неврастенія, тики. Наслідки органічного ураження центральної нервової системи, в тому числі посттравматичного генезу; стани після струсу головного мозку, черепно мозкові травми з посткомационным синдромом. Розумова відсталість (легка ступінь).

Санаторій надає ефективну допомогу всім нужденним в спеціалізованому лікуванні дітей із м.запоріжжя та області, в тому числі, дітям-сиротам.

На сьогоднішній день санаторій є єдиним закладом такого профілю в області.

Санаторій розрахований на 70 ліжок, приймає на лікування дітей від 6 до 16 років. Санаторій працює в цілодобовому режимі. Розташований у будівлі колишнього садочка, але має весь набір необхідних приміщень, упорядковано, але, звичайно ж, не вистачає оформлення, спортивного інвентарю, іграшок та ігор.

В санаторії є фізіотерапевтичний, масажний, кабінети ЛФК. Діток водять в басейн "Славутич" і ботанічний сад. Ботанічний сад відвідують 2 рази на тиждень, там діти і відпочивають і проходять працетерапію. Так само відвідують музеї міста.

Курс лікування розрахований на 2 місяці безперервного перебування дитини в санаторії. Багато потрапляють сюди по кілька разів.

У цьому закладі лікування дуже вдало поєднують з навчанням. Діти займаються за індивідуальним графіком, але згідно з програмою середньої школи. За медичним вимогам тривалість уроку становить 35 хвилин. Вчаться у дві зміни - 3 уроку вранці, 3 після обіду. Діток намагаються не тільки вчити і лікувати, але й розважати по мірі можливості. В актовому залі є піаніно, телевізор, багато місця для танців.

Сам санаторій вражає чистотою і привітністю персоналу. Все дуже скромно, але затишно.

Спеціалісти

Псіхоневропатолог

Відгуки про Запорізький обласний дитячий психоневрологічний санаторій

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук