Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрПсихологічний центр "Всесвітні центри взаємовідносин"

Психологічний центр "Всесвітні центри взаємовідносин"

Психологічний центр

вул. Тургенєвська, 65, оф.14 , Київ, Київська область
+38 (044) 592-91-31
+38 (044) 222-61-75
Сховати карту

Про установу

Міжнародна тренінгова компанія Всесвітні Центри Взаємовідносин заснована в 1975 році американським психологом Біллом Рідлера, послідовником Альфреда Адлера і учнем Рудольфа Дрейкурс. У Росії працює з 1991 року, а на Україні з 1997.
За час активної практики нами розроблені і проводяться 27 відкритих і 18 корпоративних тренінгів, в основі яких лежить індивідуальний підхід до кожного учасника програми. Людство вступило в XXI століття з мрією про світ, без воєн і насильства. І люди, збагачені позитивним досвідом, знанням своїх можливостей і вміють досягати поставлених цілей - ось той внесок, який вносять у нашу дійсність Всесвітні Центри Взаємовідносин.
Наша місія - сприяти набуттю людьми духовних цінностей на основі вільного вибору, рівноправності, взаєморозуміння та підтримки. Ми працюємо заради кращого сьогодні і завтра Україна і всього людства. Наш досвід, знання, майстерність і любов допоможуть Вам змінити життя на краще, досягти більшого! 250 тисяч наших випускників стали успішними у взаєминах з оточуючими, процвітаючими у професійній діяльності, щасливими в сім'ї.
Всесвітні Центри Взаємовідносин завжди готові сприяти вирішенню хвилюючих Вас ситуацій, допомогти особистісному зростанню кожного. Запрошуємо Вас на відкриті та корпоративні програми.

Спеціалісти

Психолог

Відгуки про Психологічний центр "Всесвітні центри взаємовідносин"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук