Медичний порталУстановиДніпропетровськМедичний центрПриватна клініка "Центр неврозів"
Приватна клініка Центр неврозів

Приватна клініка "Центр неврозів"

Медичний центр

вул. Фучика, 14/1 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-16.00
+38 (056) 370-14-58,
+38 (056) 370-14-59
+38 (098) 351-57-57
neuroses@optima.com.ua
Сховати карту

Про установу

Будемо знайомі ! - "Центр неврозів " .

Невроз ... Що це - Діагноз ? , Вирок? , Образа? , Тавро? , Каприз ? .

Це те , чого варто соромитися , підстава для співчуття чи частина іміджу ?

Це наслідок життєвих труднощів або власне причина життєвих невдач ?

Не поспішайте перегорнути сторінку . Поширеність невротичних станів сьогодні така, що те, про що піде мова , може стати в нагоді абсолютно кожному ...

Сьогодні для одного від слова " невроз " віє " психіатричною лікарнею " в самому поганому сенсі , а для іншого , навпаки , - кушеткою психоаналітика з усіма атрибутами цивілізованого капіталістичного світу.

Але , як правило , і перші і другі довго сумніваються , перш ніж відкрити двері в нашу клініку. Перші , побоюючись " клейма " , другий вирушають на пошуки психоаналітиків в напівпідвальні кабінети та квартири , вважаючи, що "справжнього психоаналітика " не зустрінеш в медичній установі.

Пропонуючи Вам відчинити двері в нашу клініку , запрошую Вас до розмови про неврозі ...

Відразу підкреслю , що говорити про неврозі можна в традиційному медичному сенсі як про хворобу зі скаргами на стан здоров'я. Але проблема набагато ширше.

Доцільніше невроз розглядати з позиції оцінки якості життя , спілкування і, взагалі , здатність розслаблятися і переживати радість і щастя !

Прояви хронічного стресу , неврозу різноманітні і багатоликі , і часто приймають " маски " будь терапевтичної патології: гіпертонії , захворювань серця , шлунково -кишкового тракту і т.д. Саме цим пояснюється найчастіше зовсім безуспішне симптоматичне лікування так званих хронічних хвороб внутрішніх органів.

Часті головні болі , напади запаморочення , переднепритомні стану , коливання артеріального тиску , ком у горлі , напади нестачі повітря , болі в животі і диспепсія - ось далеко не повний перелік скарг при неврозах !

Найбільш драматично протікають Панічні атаки (один з поширених видів неврозу ) , коли один або кілька із зазначених симптомів виникають на тлі інтенсивної тривоги , паніки , страху смерті , втрати свідомості , страху збожеволіти , втратити контроль .

Часто подібні напади тягнуть за собою обмежувальне поведінка , коли людина боїться вийти з дому , їздити в громадському транспорті , віддалятися від місць можливого надання медичної допомоги , відмовляється від багатьох видів діяльності , уникає спілкування , замикається.

У таких випадках людина шукає медичної допомоги у лікарів терапевтичних спеціальностей ( терапевтів , невропатологів , кардіологів і т.д.) До психіатрів , психотерапевтів , як показує статистика , звертаються з великим запізненням.

Але часто неврози протікають " непомітно " , тримаючи свою жертву в постійному " звичному " напрузі , атмосфері конфліктності , недовіри , ревнощів , або страху прийняття рішення , незадоволеності , самопоїданням , нездатності радіти і переживати щастя , коли поточні життєві події сприймаються з великою тривогою і очікуванням гіршого ... " Такий характер " - говоримо ми - " Що вдієш ? " . І не звертаємося за допомогою , а даремно! Для цих людей життя стає безрадісним важким випробуванням.

І ТАК , будь то безсоння , пригніченість , переїдання , вегетативно- судинна дистонія або напади тривоги і страху - всі вони " надводна частина" айсберга психологічних проблем. Сенс появи будь-якого симптому неврозу полягає в тому , що він " примиряє " людини з реальністю, з тим , що він не в змозі конструктивно змінити. Своєрідний несвідомий і , безумовно, не добровільний компроміс між дійсним і бажаним .

Такий погляд ліг в основу пропонованої нами допомоги. Використання медикаментів ми вважаємо виправданим при виражених симптомах : тривозі, страху , частих вегетативних нападах , стійких функціональних болях ( головних , серцевих , в животі). Як правило , при таких скаргах наші прилади (ми оснащені сучасним високоінформативним діагностичним обладнанням ) показують зміни в діяльності організму , які вимагають медикаментозного втручання. Підібране з урахуванням індивідуальних особливостей лікування швидко усуває симптоми , але це ще далеко не порятунок від неврозу ! По-справжньому ефективним методом лікування є психотерапія . Вона допомагає не тільки позбутися багатьох хронічних хвороб , тілесного і душевного дискомфорту , з якими ми давно " зжилися " , приймаємо як " даність " , а й зробити життя більш ефективною, усвідомленої , - жити на всі "100" ! .

Якщо Ви розумієте , що Вам потрібна допомога психотерапевта , це говорить аж ніяк не про Вашу слабкості або ущербності , а про високий рівень самосвідомості та відповідальному ставленні до свого здоров'я , якості життя своєму і близьких. Із задоволенням відзначу , що більш ніж за 12 років роботи нашої клініки я і мої колеги спостерігаємо формування в суспільстві традиції звертатися за професійною допомогою до психотерапевтів . Це хороший знак. Хоча , на жаль , спілкування з психотерапевтом залишається привілеєм небагатьох .

Камерна , доброзичлива обстановка в нашому Центрі сприятиме Вашому комфортному лікуванню і психотерапії. Ми забезпечуємо повну анонімність , гарантуємо конфіденційність зустрічей.

Все більш стрімка життя призводять до підвищення навантаження на нервову систему. Це в свою чергу викликає такі захворювання як: вегетативно- судинна дистонія , невроз , депресія , цілий ряд психосоматичних розладів ( бронхіальна астма , гіпертонія , виразкова хвороба тощо) .

Світова практика показує , що своєчасне адекватне лікування функціональних порушень нервової системи в десятки разів знижує ризик виникнення грізних захворювань , які ускладнюються інсультом , інфарктом міокарда , виразковою кровотечею .

Фахівці

Психіатр

Спеціалісти

Логопед, Нарколог, Психіатр, Психолог, Сексолог / сексопатолог

Відгуки про Приватна клініка "Центр неврозів"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук