Медичний порталУстановиДніпропетровськМедичний центрМедичний дитячий центр "Будь здоровий !"
Медичний дитячий центр Будь здоровий !

Медичний дитячий центр "Будь здоровий !"

Медичний центр

вул. Косіора, 17 А , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
Пн-Пт: 8.30 - 19.00 Сб: 9.00 - 16.00
+38 (056) 374-47-51
+38 (056) 760-30-03,
+38 (067) 630-30-91.
Fax: (056)374-47-51
Головний лікар
Дупленко Наталья Валериевна
Сховати карту

Про установу

 Здоров'я - найцінніше, що дано людині. Ми розуміємо це! Тому в нашому центрі працюють тільки професіонали, націлені на відновлення Вашого здоров'я сучасними методами діагностики і лікування.

 Лікарі нашого центру запрошені з кращих дитячих профільних стаціонарів, що дозволяє забезпечити наступність у складних клінічних випадках. Так само в клініці консультують співробітники кафедр Медичної Академії, доценти і кандидати медичних наук.

 У нашій клініці ми надамо маленькому пацієнтові широкий спектр консультативно-діагностичної, лікувальної та профілактичної допомоги, забезпечивши тим самим успіх у здоровому росту і розвитку. Але ми не забуваємо і про батьків. Дорослі пацієнти можуть отримати на базі нашої клініки послуги функціональної діагностики та лабораторних досліджень, фізіотерапії і нетрадиційної медицины.

 Вы можете скористатися спеціальними програмами спостереження за здоров'ям Ваших дітей. Ці програми допоможуть вам відчути впевненість у завтрашньому дні і не турбуватись про здоров'я Вашої дитини.

 Що робити, якщо дитина захворіла, а привести його в клініку немає можливості? Саме в таких ситуаціях знадобиться послуга виклику лікаря додому. Своєчасна кваліфікована консультація допоможе прийняти правильне рішення, зберегти нерви батьків і здоров'я малюка.

Спеціалісти

Педіатр, Хірург, Невролог, Ортопед-травматолог, Отоларинголог (ЛОР), Гастроентеролог, Нефролог, Кардіолог, Ендокринолог, Алерголог, Офтальмолог (окуліст), Гематолог, Фтизіатр, Логопед, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Гінеколог, Імунолог, Дерматолог, Пульмонолог, Інфекціоніст, Психіатр, Гірудотерапевт, Психолог, Масажист, Фізіотерапевт

Відгуки про Медичний дитячий центр "Будь здоровий !"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук