Медичний порталУстановиДніпропетровськМедичний центрМедичний центр "Головний біль"

Медичний центр "Головний біль"

Медичний центр

Соборна площа, 14 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (0562) 46-65-55
+38 (056) 370-19-69
Сховати карту

Про установу

Центр "Головний біль" займається діагностикою та лікуванням головного болю з 1993 року. Головним болем страждає кожен 4-й у Європі, а на Україні діагноз мігрені ставиться всього в 0,46% випадків серед всіх неврологічних захворювань (для порівняння: в Європі цей показник 10%).

Для правильної постановки діагнозу використовується Міжнародна класифікація головного болю (перегляду 2004 р.) (ICDH-II), в якій є чіткі діагностичні критерії для кожного виду головного болю.

Всі лікарі Центру мають міжнародні сертифікати Європейської федерації головного болю про те, що вони пройшли спеціалізоване навчання (школи). Головний біль може бути самостійним захворюванням або проявом більш ніж 60 інших захворювань мозку або внутрішніх органів. Тому потужна діагностична база необхідна для з'ясування причини головного болю. У Центрі діагностичний комплекс представлений найсучаснішими приладами.

Лабораторія функціональної діагностики оснащена електроенцефалографічні комп'ютерним комплексом NEUROFAX (NIHON KOHDEN) (Німеччина), електрокардіографічним комп'ютерним комплексом з системою холтерівського моніторування SHCILLER (Швейцарія); в кабінеті УЗД використовується ультразвуковий комплекс LOGIQ E (Німеччина) з датчиками для дослідження мозку, всіх органів і всіх судин ; діагностична лабораторія для дослідження практично всіх показників крові (гормони, біохімія, онкологія, імунологія, гематологія, Кардіомаркери (ступінь ризику інфаркту та тромбозу) на імунофлюоресцентному апараті ELECSYS, REFLOTRON, CARDIAC (Німеччина). Всі діагностичні та лікувальні підходи захищені як інтелектуальна власність дипломом про наукове відкриття в 2003 році. Діагноз ставиться за 1 день і протягом місяця пацієнт спостерігається у невропатолога.

 

Спеціалісти

Невролог

Відгуки про Медичний центр "Головний біль"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук