Медичний порталУстановиКиївКлінікаОнкологічна клініка "ІННОВАЦІЯ"
Онкологічна клініка ІННОВАЦІЯ

Онкологічна клініка "ІННОВАЦІЯ"

Клініка , Медичний центр, Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

Вишгородський р-н., С.Лютеж, вул. Вітряного, 69а , Київ, Київська область
+38 (044) 331-21-00
+38 (044) 331-23-00

+38 (067) 503-59-22
+38 (096) 815-16-18
Fax: +38 (044) 331-59-69
info@innovacia.com.ua
Головний лікар
Рослякова Татьяна Владимировна
Сховати карту

Про установу

Наша місія - надати допомогу онкологічним пацієнтам на найсучаснішому рівні за допомогою передових, інноваційних технологій лікування раку, в умовах європейського комфорту та сервісу. Спільно з державними установами такими як: інститут раку, міський онкологічний центр, обласна онкологічна лікарня та іншим приватними онкологічними клініками ми боремося за життя тих пацієнтів, які зіткнулися з таким непростим захворюванням як рак.
З кожним роком в Україні зростає кількість людей, які хворіють онкологічними захворюваннями. Щорічно, у більш ніж 160 тисяч людей діагностують рак. І якщо брати онкологічні захворювання у жінок, то такі захворювання як рак молочної залози, рак матки, рак шийки матки і рак яєчників, за частотою виникнення лідирують серед інших видів ракових пухлин у жінок. Саме тому, коли створювалася онкологічна клініка ІННОВАЦІЯ особливу увагу в ній приділялася жіночому здоров'ю. Для цього в клініці ми сконцентрували найсучасніше діагностичне і лікувальне устаткування, що дозволяє проводити безболісні і мініінвазивні маніпуляції і будь-якої складності оперативні втручання, з максимальним комфортом для пацієнта.
Онкологічна клініка ІННОВАЦІЯ була відкрита в жовтні 2009 року.
На сьогоднішній день послугами клініки користуються пацієнти з України, Росії, Сербії, Азербайджану, Узбекистану, Казахстану, Грузії, Молдови. Тільки за перший 2010 роботи клініку відвідало більше 1000 нових пацієнтів.
Клініка має поліклінічне відділення на 120-150 відвідувань у день, 43-ма лікарняними ліжками для цілодобового перебування в стаціонарі, 2-ма прекрасно оснащеними операційними, і спеціалізованим відділенням інтенсивної терапії на 5 ліжок, діагностичним відділенням і відділенням променевої терапії.
Високий рівень професіоналізму лікарів і молодшого медперсоналу забезпечують максимально високі шанси на успішний результат лікування. Наші клініки-партнери у Німеччині регулярно навчають лікарів онкологів нашої клініки збагачуючи їх знання передовим європейським досвідом лікування онкологічних захворювань.
Використання єдиних загальносвітових стандартів діагностики та лікування, найсучаснішого обладнання і найбільш передових технологій, забезпечує нашим пацієнтам той же рівень лікування і комфорту, що і провідні приватні клініки Німеччини та Ізраїлю.
Комфортні, 1-2 місцеві палати, а головне, уважне і професійне обслуговування і тепле ставлення чекають кожного пацієнта лікарні. Успіх лікування, зручність і комфорт пацієнта є нашими головними пріоритетами.
У нашій клініці Ви зможете відчути себе захищеними та впевненими у завтрашньому дні.
Онкологічний центр ІННОВАЦІЯ розпорядженні усім необхідним сучасним обладнанням, медикаментами і технологіями для надання спеціалізованої хірургічної, радіологічної і хіміотерапевтичне допомоги хворим злоякісними пухлинами.
Онкоцентр ІННОВАЦІЯ оснащений комплексом сучасного лікувально-діагностичного обладнання, куди входить лінійний прискорювач VARIAN, апарат INTRABIM для інтраопераційного опромінення, комп'ютерними та магнітно-резонансної томографії, ультразвуковими апаратами, гамма-діагностичної камерою, ендохірургіческой технікою, комплексом своїх лабораторій та іншим високотехнологічним устаткуванням.
У онкоцентрі ІННОВАЦІЯ сконцентровано найкращий лікувальний і діагностичний потенціал, а основним і незмінним критерієм роботи клініки є індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Колектив наших лікарів - це єдина команда, головне завдання якої зробити все можливе для одужання пацієнтів.

Фахівці

Онколог

Хірург

Радіолог

Гінеколог

Променева терапія

Пластичний хірург

Мамолог

Психолог

Рентгенолог

Спеціалісти

Онколог, Мамолог, Анестезіолог, Хірург, Пластичний хірург, Реаніматолог, Ендоскопіст, Гінеколог, Променева терапія, Психолог, Радіолог, Рентгенолог

Відгуки про Онкологічна клініка "ІННОВАЦІЯ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук