Медичний порталЛікаріКиївГінекологДеньгуб Марія Станіславівна
Деньгуб Марія Станіславівна

Деньгуб Марія Станіславівна

Гінеколог Акушер Спеціаліст УЗД Онколог

Онкологічна клініка "ІННОВАЦІЯ"
Київська область, Київ
Онкологічна клініка "ІННОВАЦІЯ", Вишгородський р-н., С.Лютеж, вул. Вітряного, 69а
Стаж роботи:
23 роки
+38 (044) 331-21-00
+38 (044) 331-23-00
+38 (044) 331-59-69
info@innovacia.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

У 2000 р. закінчила Київський Перший медичний коледж за спеціальністю фельдшер.
У 2006 р. закінчила Київський Національний Медичний Університет ім.О.О.Богомольця ,1-й лікувальний факультет за спеціальністю "Лікувальна справа"
У 2009 р. закінчила клінічну інтернатуру на базі кафедри акушерства та гінекології № 1 Київського Національного Університету ім.О.О.Богомольця.
2006 Інститут ПАГ АМН України - учасник практичного семінару "Використання антигомотоксичних препаратів для профілактики ускладнень малих гінекологічних втручань і для терапії запальних процесів репродуктивної системи у жінок".
2007 Кримський Державний Університет ім.С.І.Георгієвського-учасник науково-практичної конференції "Актуальні питання акушерства гінекології та перинатології"
2008 Кримський Державний Університет ім.С.І.Георгієвського-учасник міжнародного конгресу "Актуальні питання акушерства гінекології та перинатології".
2009 Кримський Державний Університет ім.С.І.Георгієвського-учасник конференції з міжнародною участю "Актуальні питання акушерства гінекології та перинатології".
2009 кафедра акушерства та гінекології та репродуктології українського державного інституту НМАПО ім.П.Л. Шупика - учасник міжнародного наукового симпозіуму "Сучасна стратегія, спрямована на поліпшення репродуктивного здоров'я жінок"
2009 МОЗ України та кафедра акушерства та гінекології та репродуктології українського державного інституту НМАПО ім.П.Л. Шупика - учасник IV міжнародної науково-практичної конференції "Здоровий розвиток заради майбутніх поколінь. Актуальні питання акушерства гінекології"
2010 НМАПО ім.П.Л. Шупика - курси з ТУ "Робота дитячих поліклінік та жіночих консультацій з питань медико-соціальних заходів профілактичної перинатології та забезпечення гармонійного розвитку здорової дитини".
З 2009 р. лікар акушер-гінеколог відділення репродуктивного здоров'я.
З 2012 р. лікар акушер-гінеколог медичної клініки "Інновація".
Основні досягнення:
Загальний медичний стаж 18 років, лікарський стаж 7 років.
Основна спеціалізація:
- Онкогінекологія;
- Акушерство, гінекологія, репродуктивна медицина;
- Ендоскопічна гінекологія;
- Хірургічна гінекологія;
- УЗД діагностика в акушерстві та гінекології.

Відгуки про лікаря Деньгуб Марія Станіславівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук