Медичний порталУстановиКиївЛікарняМіська клінічна лікарня № 17
Міська клінічна лікарня № 17

Міська клінічна лікарня № 17

Лікарня , Поліклінка, Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія, Швидка допомога

пров. Лабораторний,14-20 , Київ, Київська область
+38 (044) 528-75-83
Сховати карту

Про установу

Установа організовано в 1975 році з ініціативи професора Авілової О.М. на базі дитячої клінічної лікарні № 7 Печерського району як міський пульмонологічний центр. Було відкрито два хірургічних відділення для дорослих і дітей. 22 червня 1975 лікарня прийняла першого хворого. У завдання відділень входило надання планової хірургічної допомоги при захворюваннях органів грудної клітини.
    
Досвід хірургічної роботи та вивчення стану надання медичної допомоги хворим м. Києва з важкими травмами дали можливість вперше, в колишньому СРСР, у м. Києві створити спеціалізоване відділення для прийому пацієнтів з важкими комбінованими травмами грудної клітини.
З березня 1976 до 1986 року, тобто до відкриття лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги всі постраждалі з політравмою у м. Києві доставлялися у відділення, яке тоді мало назву "травма грудної клітки".
    
Перебування пацієнтів з травмою разом з хворими, які надходили для планового оперативного та консервативного лікування, виявилося несумісним. Тому в 1982 року в окремому корпусі було розміщено два відділення (по 60 ліжок): торакальної хірургії для дорослих і клінічна пульмонологія.
    
З 1988 року відкрито лабораторно-адміністративний корпус, де розмістилися клінічна, бактеріологічна, патогістологічна, цитологічна лабораторії, центральне стерилізаційне та консультативно-діагностичне відділення.
    
Таким чином, були завершені формування повноцінної структури центру, який виконує функції міського консультативного, діагностичного, лікувального, навчально-методичної установи з торакальної хірургії та пульмонології. Навчально-методична робота забезпечується спільно кафедрою торакальної хірургії та пульмонології НМАПО ім. П. Л. Шупика.

Спеціалісти

Педіатр, Пульмонолог, Терапевт, Хірург, Ендоскопіст, Реаніматолог, Фізіотерапевт

Відгуки про Міська клінічна лікарня № 17

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук