Медичний порталУстановиКиївЛікарняМіська клінічна лікарня № 6
Міська клінічна лікарня № 6

Міська клінічна лікарня № 6

Лікарня , Лабораторія, Лікувально-діагностичний центр

пр. Комарова Космонавта, 3 , Київ, Київська область
+38 (044) 497-11-16
Головний лікар
Крижевский Вадим Витальевич
Сховати карту

Про установу

Київська міська клінічна лікарня № 6 розпорядженні новітнім обладнанням і виконує сучасні операції, зокрема:

    
відділення хірургії має у своєму активі лапароскопічну стійку.
    
відділення урології має новітнє обладнання - контактний лазерний літотріптер, а також резектоскоп.
    
відділення травматології має у своєму активі артроскопічну стійку.
    
відділення гінекології використовує гістероскопічна стійку для гістерорезекціі.

  
Поряд з цим Київська міська клінічна лікарня № 6 має потужний діагностичний потенціал, допомагає правильно і своєчасно встановити діагноз та врятувати життя.

 
У складі діагностичного ресурсу: УЗД-апарат Aloha, езофагодуоденоскопіческая діагностика, новітнє колоноскопіческого обладнання. Обладнання для дослідження серцево-судинної системи - ЕКГ, ЕхоКГ, велоергометр.

------------ / / ----------------- / / ------------

УРОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ (http://endourology.kiev.ua) лікарні своєму розпорядженні новітнім обладнанням і виконує сучасні операції, такі як:

    
Уретропростатічне стентування:

Дана методика - єдина можливість уникнути довічної цистостомії при аденомі і раку простати. Вона використовується при будь-яких розмірах аденоми, легко переноситься і не вимагає наркозу.

 
Стентування дозволяє відновити самостійне сечовипускання відразу після операції.
Показання:
- Неможливість виконання відкритих операцій важким і літнім хворим з приводу аденоми і раку простати, структур уретри через вкрай високий наркозно-операційного ризику.

    
ТУР простати:

- Видалення аденоматозних тканин простати через уретру без розрізів;
- Краща переносимість і менша травматичність у порівнянні з відкритою операцією;
- Можливість відновлення самостійного сечовипускання у пацієнтів з важкими супутніми хворобами і похилим віком;
- Короткий термін перебування в стаціонарі та відновлення працездатності;
- Лікування пухлин сечового міхура.

    
Лазерна вапорізація:

- Видалення аденоматозних тканин простати через уретру без розрізів і кровотечі;
- Можливість відновлення самостійного сечовипускання хворими з важкими супутніми хворобами та похилого віку;
- Можливість лікування пацієнтів з штучним водієм ритму і пацієнтів, які приймають антикоагулянти;
- Самостійне сечовипускання вже через добу після операції;
- Повна відсутність кровотечі;
- Короткий термін перебування в стаціонарі і повернення працездатності в найкоротший час.
Показання:
- Аденома і рак простати
- Стриктури уретри і сечоводу, в тому числі післяопераційні
- Пухлини сечового міхура

    
Контактна лазерна літотрипсія:

Це високоефективний і безпечний малоінвазивний, економічний метод звільнення сечових шляхів від конкрементів.
Контактна літотрипсія є сучасною альтернативою відкритого хірургічного лікування.
-Можливість дроблення конкрементів в будь-яких відділах сечовивідних шляхів;
-Дроблення конкрементів незалежно від їх щільності, хімічного складу і розмірів;
-Найбільш висока ефективність дроблення в порівнянні з іншими методами літотрипсії;
-Можливість одночасного подрібнення та видалення сколів конкрементів, у відмінності від інших методів літотрипсії.

    
Фіброскопія:

Це можливість візуалізації будь-якого відділу сечовивідних шляхів і можливість повного видалення конкрементів і будь-яких відділів нирок.


 
У діагностичному відділенні лікарні функціонує нове ендоскопічне обладнання, яке використовується не тільки в діагностичних цілях, але і для проведення малоінвазивних оперативних втручань, таких як:

    
поліпектомії,
    
видалення сторонніх тіл,
    
дозволяє вводити лікарські препарати безпосередньо в стінку слизової оболонки - ендоскопічну терапію, зупиняти шлунково-кишкові кровотечі і т.д.

  
Таким чином значно зменшується термін післяопераційної реабілітації, в порівнянні з відкритим методом оперування. Але найголовнішим у використанні ендоскопічних методів досить високий лікувальний ефект і мінімальний відсоток ускладнень.

  
Завдяки кишкової Відеоколоноскопи можливо ретельно розглядати слизову оболочкуорганов на екрані комп'ютера у збільшеному вигляді, технічні можливості колоноскопа дозволяють більш чітко візуалізувати підозрілі ділянки слизової оболонки. Також за допомогою нового колоноскопа можливо брати біопсію (шматочок слизової) на гістологічне дослідження, для встановлення більш точного діагнозу.

  
Зображення виведене на монітор комп'ютера можна зупиняти для ретельного вивчення підозрілої ділянки слизової, ще його можна записувати на електронний носій пам'яті. Також дані обстеження кожного пацієнта зберігаються в пам'яті комп'ютера і, завдяки тому, що ендоскопічне обладнання підключено до сервера локальної лікарняної мережі, лікуючі лікарі мають можливість самостійно переглядати зображення виконаних досліджень. При виникненні необхідності, за допомогою всесвітньої мережі Інтернет, його можна показати як вітчизняним, так і зарубіжним фахівцям.

  
У діагностичному відділенні також функціонує барокамера.

  
Дослідження вчених і практика довели унікальність та ефективність лікування та профілактики багатьох хвороб і патологічних станів, за допомогою природних ліків - кисню.

  
Гіпербарична оксигенація (ГБО або лікування в барокамері) - нині вже

широко використовується в медицині, лікування проводиться в бароаппарате в середовищі чистого кисню під тиском перевищує атмосферне.

  
Механізми впливу ГБО на організм різноманітні. Одним з основних є вироблення організмом людини великої кількості антиоксидантів - речовин, що відповідають за нормальну функцію клітин, органів і систем людини, відповідальних за тривалість життя.

  
Важко знайти галузь життєдіяльності людини, де не використовується метод гіпербаричної оксигенації, не стала винятком і медицина, а саме - це та косметологія, лікування та профілактика інфарктів, інсультів, хірургія та реаніматологія та багато іншого. Область застосування ГБО настільки обширна, що зараз навіть не можна знайти людину, якій не було б показано застосування баротерапії.

  
Суть методу полягає на тому, що згідно газових законів фізики при підвищеному тиску газу в організм людини потрапляє значно більше кисню, ніж у звичайному середовищі.

 
Це дуже важливо при порушенні доставки кисню, що спостерігається при різних захворюваннях, таким чином ГБО належить почесне місце серед методів активної терапії.

 
Гіпербарична оксигенація має подвійний ефект - і тренування, і усунення можливого дефіциту кисню. Саме тому вона використовується лікарями практично всіх медичних напрямків. Причому, якщо при лікуванні гострих станів вдається отримати видимий результат досить швидко, при хронічних захворюваннях іноді виникає потреба в декількох курсах. Досить часто лікування в барокамері, вперше, надають у стаціонарі, а як бути з повторним курсами? У нашій лікарні ви можете продовжувати ГБО - терапію амбулаторно, у зручний для вас час.

  
Кількість сеансів, тривалість, тиск у барокамері підбирається індивідуально, залежно від захворювання, ступеня тяжкості стану людини.

  
Не упускайте можливість підтримати і зміцнити своє здоров'я

Фахівці

Уролог

Гастроентеролог

Терапевт

Невролог

Спеціалісти

Гінеколог, Дерматолог, Кардіолог, Невролог, Ортопед, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Педіатр, Терапевт, Акушер, Репродуктолог, Уролог, Травматолог, Рентгенолог, Гастроентеролог, Ендокринолог, Реаніматолог

Відгуки про Міська клінічна лікарня № 6

викторія

06.05.2017 в 10:09

Лежу в хірургіі. Відношення жахливе, особливо медсестри. Злі відносяться як не до людей. Просто хочеться тікати. Не дочикаєшся від не градусника ні укола, мабуть хочуть щоб ім за це віддячили матеріально.

викторія

06.05.2017 в 10:09

Лежу в хірургіі. Відношення жахливе, особливо медсестри. Злі відносяться як не до людей. Просто хочеться тікати. Не дочикаєшся від не градусника ні укола, мабуть хочуть щоб ім за це віддячили матеріально.

Додати відгук