Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМіжнародне агентство "Допоміжне материнство"
Міжнародне агентство Допоміжне материнство

Міжнародне агентство "Допоміжне материнство"

Медичний центр

Андріївський узвіз, 28-б , Київ, Київська область
+38 (044) 425-59-26
Fax: +38 (044) 275-3540
E-mail: info@surrogacy.in.ua
Сховати карту

Про установу

Міжнародне агентство «Допоміжне материнство» - одна з небагатьох в Україні компаній, яка об'єднує колектив грамотних фахівців і надає комплексний пакет послуг з супроводу програми сурогатного материнства.
Чому ми?
Тому, що у нас надійні партнери та багато друзів по всьому світу. Тому, що успіх і радість материнства - це наш сенс діяльності і стукіт наших сердець! Ми прагнемо зробити Вас щасливими і захистити від помилок, забезпечити надійність, спокій і впевненість.
Фахівці, з якими ми працюємо, займаються проблемами безпліддя і сурогатного материнства вже близько 15 років. За цей час народилися тисячі дітей у сім'ях, де звучав діагноз відчаю: безнадійної форми безпліддя. А значить, відродилися до життя тисячі сімейних пар!
Ви плануєте здійснити процес штучного запліднення? Ви шукаєте допоміжну (сурогатну) маму? Ви хочете працювати з професіоналами щоб уникнути можливих юридичних, організаційних, етичних та інших проблем чи непорозумінь? Потрібно зберегти конфіденційність, надати повноцінну інформацію? Тоді Вам до нас!
Давайте творити щастя материнства разом!
Відшукайте всьому початок, і Ви багато чого зрозумієте.

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Генетик, Педіатр

Відгуки про Міжнародне агентство "Допоміжне материнство"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук