Медичний порталУстановиКиївМедичний центрОбласний центр здоров'я матері і дитини

Обласний центр здоров'я матері і дитини

Медичний центр , Жіноча консультація, Пологовий будинок

вул. Багговутівська, 1 , Київ, Київська область
+38 (044) 483-09-73
+38 (044) 489-35-64
Головний лікар
Журавлева Лариса Андреевна
Сховати карту

Про установу

Фахівці: 36 висококваліфікованих акушерів-гінекологів, з яких 20 мають є лікарями вищої категорії та 17 мають науковий ступінь.

Кафедри: кафедра акушерства та гінекології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Щупіка

Структура: гінекологія, акушерська реанімація, відділення інтенсивної терапії новонароджених, передпологове і післяпологове акушерські відділення, медико-генетичне відділення.

Кількість місць: 150
Загальна інформація про центр
Акушерський стаціонар

У структуру стаціонару входять гінекологія, акушерська реанімація, відділення інтенсивної терапії новонароджених, передпологове і післяпологове акушерські відділення. В акушерському відділенні є одномісні та двомісні палати. У двомісних палатах немає санвузла. В одномісних - є санітарний блок. Відділення інтенсивної терапії новонароджених оснащене за останнім словом техніки. Є кювези для новонароджених, апарати вентиляції легень, моніторингову апаратуру.

Пологові зали

В Обласному центрі охорони здоров\'я матері і дитини є три пологових зали, в яких знаходяться всі необхідні медичні інструменти і пристосування для комфорту породіллі, а також санітарний блок.

Медико-генетичне відділення

У даному відділенні знаходиться спеціальна лабораторія, де жінки можуть пройти обстеження на спадкову патологію, скринінг хромосомної патології, та інші види досліджень.

Відділення екстрагенітальної патології

У даному відділенні спостерігаються жінки з серцево-судинними захворюваннями, гіпертонією, цукровим діабетом, хворобами нирок, з аномаліями розвитку сечостатевої системи. Таких хворих не залишають у районних лікарнях області, а привозять в дане відділення Обласного центру охорони здоров\'я матері і дитини.

Благодійний внесок

Офіційного благодійного внеску немає. Перебування в пологовому будинку для мешканок Києва та Київської області є безкоштовними.

Загальна інформація про Київський обласному центрі охорони здоров\'я матері і дитини
Обласний центр охорони здоров\'я матері і дитини функціонує з 1 квітня 1997 року. Він входить в структуру Київської обласної клінічної лікарні № 1. У пологовому будинку цілодобово чергує бригада з чотирьох медиків. Сфера обслуговування центру-це Київ та Київська область. 90% пацієнток пологового будинку - жінки, які страждають екстрагенітальними патологіями і важкими захворюваннями. Для догляду за ними медики використовують новітні технології діагностики та терапії.

У пологовому будинку є найсучасніше обладнання, а саме - кувези для малюків, сучасні наркозні апарати, спеціальне обладнання, яке дає можливість визначати патології у ненароджених дітей.

Відділення акушерської реанімації створено для підтримки та лікування породіль, у яких виявлені деякі патології або є хвороби, виявлені ще до вагітності або вже під час вагітності. Акушерська реанімація відрізняється від відділення патології вагітності тим, що у відділенні патології вагітності знаходяться породіллі з так званої групи ризику. Акушерська реанімація спеціалізується саме на гострих і екстремальних випадках.

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Педіатр, Терапевт, Генетик

Відгуки про Обласний центр здоров'я матері і дитини

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук