Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Юрінмед"
Медичний центр Юрінмед

Медичний центр "Юрінмед"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія, Клініка

вул. Миропільська, 15-Б , Київ, Київська область
Пн-Нд: 8.00 - 20.00
+38 (044) 332-61-61,
+38 (044) 513-32-96,
+38 (044) 599-71-71
jurinmed7@bigmir.net
Сховати карту

Про установу

Фахівці нашого центру медицини - тільки професіонали, регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації. Тут Вас чекають привітний прийом, дружня обстановка, чуйне ставлення до Ваших проблем, і, звичайно ж, медичний сервіс найвищого рівня.

Наш медичний центр пропонує Вам діагностичні та лікувальні процедури, які ми проводимо на новітньому і широко функціональному устаткуванні, використання якого допоможе виявити захворювання на ранній стадії і негайно приступити до лікування.

Сучасна лабораторія, яка знаходиться в центрі «Юрінмед» - це ще один вагомий плюс, яким володіє наш медичний центр. Київ - місто великий, і життя в ньому кипить, протікаючи з неймовірною швидкістю. У такому шаленому ритмі життя дуже важливо не упустити найважливішу цінність - ВАШЕ здоров'я. Медичні центри в Києві - чудова і комфортна альтернатива державним установам. У нас немає черг, а обслуговування гарантується на високому рівні. У «Юрінмед» ви зможете отримати необхідні особисто Вам медичні та профілактичні процедури, які професійні лікарі нашої клініки призначать в індивідуальному порядку. Вже не перший рік наш мед центр завойовував високу оцінку, і сьогодні ми можемо з гордістю похвалитися міцною і надійною репутацією.

Вас чекають не тільки обстеження, лікування, профілактичні та багато інших додаткові процедури, але і приємний бонус - медичний центр в Києві і лікарі, що практикують в нашому медцентрі, із задоволенням дадуть відповідь на більшість цікавлять Вас питань в онлайн режимі. Ця послуга - прийнятна альтернатива попередньої лікуванню консультації, але варто пам'ятати: навіть у самих, здавалося б, «легких» випадках, медичні центри Києва, в тому числі і наш діагностичний центр, точний діагноз заочно поставити не можуть.

Тому, навіть при найменшому нездужанні, не варто відкладати візит до лікаря.

Будьте здорові і живіть у власне задоволення!

Фахівці

Уролог

Спеціалісти

Гінеколог, Спеціаліст УЗД, Уролог, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Ендокринолог, Кардіолог, Сімейний лікар, Гастроентеролог, Невролог, Терапевт, Мамолог, Отоларинголог (ЛОР)

Відгуки про Медичний центр "Юрінмед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук