Медичний порталУстановиМаріупольМедичний центрМедичний центр "Оксигенум"
Медичний центр Оксигенум

Медичний центр "Оксигенум"

Медичний центр , Стоматологія, Наркологічний центр

вул. 50 років СРСР, 43 , Маріуполь, Донецька область
+38 (0629) 50-35-35
+38 (0629) 41-61-61
Сховати карту

Про установу

 

Медичний центр "Оксигенум" був заснований в 1989 році лікарем акушером-гінекологом Фарбером Володимиром Івановичем. Першою і основною спеціалізацією роботи медичного центру було відділення гіпербаричної оксигенації, що складається з двох барокамер. Звідси, власне, і походить назва центру - "Оксигенум" (з латини означає "кисень"). З кожним роком центр розширювався і в даний час являє собою приватну клініку, в якій ведуть прийом 13 фахівців:

- акушер-гінеколог;
- гінеколог-ендокринолог;
- гастроентеролог;
- ЛОР-лікар;
- невропатолог;
- ендокринолог;
- хірург-мамолог;
- дерматовенеролог;
- психолог;
- токсиколог-нарколог;
- стоматологи: терапевт, хірург, ортопед
- лікарі ультразвукової діагностики.

Основними напрямками роботи медичного центру "Оксигенум" є: гінекологія, ультразвукова діагностика стоматологія.

Гінекологія охоплює всі розділи амбулаторної гінекології міоми матки, запальних захворювань матки і придатків, опущення стінок піхви і матки, відновлення дівочої пліви, пластика зовнішніх статевих органів. Амбулаторна служба медичного центру "Оксигенум" охоплює також великий розділ ендокринної гінекології: порушення менструального циклу, первинні і вторинні аменореї, затримка статевого розвитку, невиношування вагітності - звична втрата, ендокринне безпліддя, ендометріоз, патологічний клімакс та ін

З 2005 р. в медичному центрі "Оксигенум" активно діє кабінет патології шийки матки, основним завданням якої є лікування доброякісних захворювань - ерозій (эндоцервикальных эктопий), эктропионов, кондилом, ендометріозу, передракових захворювань - дисплазій шийки матки і вульви. Кабінет оснащений видеокольпоскопом з роздрукуванням знімків шийки матки і найсучаснішим обладнанням для лікування шийки матки, в тому числі, у родили жінок - хірургічним апаратом Сургитрон" американської фірми "ELLMAN UKR" та аргоноплазменным коагулятором російської фірми "Фотек". На сьогоднішній день це найбільш щадна і, разом з тим, ефективна апаратура для лікування патології шийки матки.

Не менш важливим за значенням напрямком роботи медичного центру "Оксигенум" є ультразвукова діагностика, яка включає в себе УЗД щитовидної залози, молочних залоз, органів шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи у чоловіків і жінок, судин нижніх кінцівок, суглобів. 5 лікарів вищої та першої категорії спеціалізуються по різних розділах ультразвукової діагностики. Пріоритетним розділом цього кабінету є ультразвукове дослідження жіночих статевих органів, що ведуть лікарі акушери-гінекологи-ультразвуковисты - Маврова Еліта Дмитрівна і Курчин Ольга Валеріївна. Вони є послідовниками російської школи ультразвуковистов. Кабінет оснащений ультразвуковим апаратом "Philips", який дозволяє проводити діагностику на самому сучасному рівні з проведенням доплерометрических досліджень.

Починаючи з 2011 р. в медичний центр "Оксигенум" включив в свій широкий спектр послуг ще один дуже важливий напрямок - ведення вагітності, яку проводить лікар 1 категорії Курчин Ольга Валеріївна. Цей вид медичної допомоги проводиться на високому професійному рівні, тому обстеження і спостереження в медичному центрі "Оксигенум" принесе вам велике задоволення. Володіючи сучасним обладнанням, наші фахівці можуть діагностувати всі можливі зміни і відхилення в період вагітності, а також своєчасно проводити необхідні терапевтичні заходи.

Фахівці

Гінеколог

Гастроентеролог

Отоларинголог (ЛОР)

Ендокринолог

Онколог

Мамолог

Дерматовенеролог

Психолог

Спеціаліст УЗД

Токсиколог

Стоматолог

Спеціалісти

Гінеколог, Спеціаліст УЗД, Гастроентеролог, Отоларинголог (ЛОР), Невропатолог, Ендокринолог, Онколог, Мамолог, Дерматовенеролог, Психолог, Нарколог, Токсиколог, Кардіолог, Стоматолог, Уролог, Андролог

Відгуки про Медичний центр "Оксигенум"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук