Медичний порталУстановиМаріупольМедичний центрМедичний центр "AS Medical" ("АС Медікел")
Медичний центр AS Medical (АС Медікел)

Медичний центр "AS Medical" ("АС Медікел")

Медичний центр

вул. Апатова, 136 А , Маріуполь, Донецька область
Пн-Сб: 8.00 - 18.00
+38 (0629) 41-09-51


+38 (066) 478-56-76
+38 (097) 567-10-97
asmedical@mail.ru
Головний лікар
Свистюр Татьяна Степановна
Сховати карту

Про установу

Мета нашого медичного центру надання кращої спеціалізованої гастроентерологічної допомоги в місті Маріуполі. Ми щиро прагнемо реалізувати сучасні підходи в лікуванні гастроентерологічних захворювань.

Ідея 3D-гастроцентру полягає в тісному поєднанні діагностичного процесу та консультативної, що скорочує терміни перебування пацієнта в медичній установі, прискорює початок лікування, покращує якість медичної допомоги.

При зверненні пацієнтів з гастроентерологічними скаргами існують стандарти діагностичного процесу (можна ознайомитися на сайті МОЗ України). Практично завжди використовується УЗД (ультразвукове дослідження) органів черевної порожнини, ендоскопічні дослідження (гастроскопія, колоноскопія), і природно консультація фахівця. Тому ми постаралися об'єднати все це в одному гастроцентре. Крім того, за європейським досвідом, УЗД в гастроцентре "АС Медікел" виконує Ваш лікуючий лікар.

Співпрацюючи з кращими лабораторіями України ми отримуємо результати аналізів безпосередньо на комп'ютер лікуючого лікаря, що позбавляє пацієнта від турбот по забору аналізів лабораторії.
"
Важлива відмінність медичного центру "АС Медікел" - можливість безкоштовної дистанційної консультації з Вашим лікарем у процесі лікування (телефон, скайп). Часто в процесі лікування виникають питання щодо особливостей дієти, режиму прийому медикаментів, виникненні скарг та інші. Неправильне лікування призводить до відсутності результату. Уточнивши всі незрозумілі моменти з Вашим лікуючим лікарем Ви стаєте ближче до одужання.

Відгуки про Медичний центр "AS Medical" ("АС Медікел")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук