Медичний порталУстановиМаріупольМедичний центрМедичний центр "Іридалаб"
Медичний центр Іридалаб

Медичний центр "Іридалаб"

Медичний центр , Лабораторія

вул. Казанцева, 18 А , Маріуполь, Донецька область
+38 (0629) 54-38-23
+38 (0629) 42-74-16

+38 (096) 268-73-25
+38 (066) 085-06-24
magnit.iridalab@yandex.ru
Сховати карту

Про установу

 

Наш центр розпочав свою діяльність у середині 1998 року. Сама ідея створення центру, організація і становлення його роботи належить Скильсаровой Ірині Дмитрівні-лікаря бактериологу, імунолога, людині - новатору по своїй суті. Її прагнення поліпшити якість лабораторної діагностики різних захворювань, впровадити новітні світові технології, методики досліджень у свою практику, в інтересах здоров'я людей нашого міста, знайшли розуміння і відгук у керівників ВЕП ТОВ "Азовімпекс" і А.А. Тарути. Так з'явився відділ медичної практики ВЕП ТОВ "Азовімпекс". В той час ми розташовувалися в напівпідвальному приміщенні, орендованому в міській СЕС. У нашому штаті був лише один лікар лікувального профілю, два лікаря лаборанта, одна медсестра, одна санітарка, і один прилад - ІФА - аналізатор фірми ЕББОТ американського виробництва.

З самого початку нашої діяльності на чільне місце було поставлено високу якість лабораторних досліджень, високий рівень обслуговування клієнтів і, головне, абсолютна незалежність. Поступово збільшувався штат фахівців, придбане нове обладнання.

Сьогодні ми - самостійне підприємство ТОВ "Медичний центр "ИРИДАЛАБ", очолюваний його беззмінним директором, лікарем вищої категорії - Скильсаровой І,Д,

Наш центр тепер розташовується в центрі міста, на вулиці Казанцева, 18-А. У нас ведуть прийом 14 лікарів першої та вищої категорії за спеціальностями:
- гастроентерологія (доросла і дитяча)
- педіатрія
- инфектология
- гінекологія
- урологія
- дерматовенерологія
- ендокринологія
- алергологія
- кардіологія
- неврологія
- психологія
- функціональна діагностика
- терапія
- ревматологія

Лабораторія укомплектована сучасним обладнанням і виробляє практично всі необхідні для лікувально-діагностичної роботи дослідження:
- клінічні
- біохімічні
- імунологічні
- алергологічні
- бактеріологічні
- гельминтологические
- гістологічні
- ПЛР - дослідження.

У своїй діяльності лабораторія використовує тільки якісні реагенти, суворо дотримуючись методики виконання аналізів. Основоположну роль у гарантії якості відіграє високий рівень кваліфікації персоналу.

Одним з цікавих напрямків лікувальної діяльності нашого центру є озонотерапія, яка дозволяє, використовуючи природний агент озон, проводити лікування широкого спектру захворювань без побічних дій.

Крім того, в нашому центрі проводяться всі види щеплень з використанням сучасних, високоякісних, низькоалергенних зарубіжних вакцин.

Як і десять років тому, основним принципом нашої діяльності залишається якісне надання медичних послуг, достовірність аналізів, уважне ставлення до пацієнтів.

Хотілося б, щоб, звернувшись до нас, Ви відчули нашу турботу і отримали необхідну Вам допомогу.

Фахівці

Педіатр

Алерголог

Інфекціоніст

Лаборант

Вертебролог

Спеціаліст УЗД

Ендокринолог

Акушер

Гінеколог

Уролог

Дієтолог

Спеціалісти

Педіатр, Алерголог, Інфекціоніст, Імунолог, Невропатолог, Терапевт, Дієтолог, Уролог, Акушер, Гінеколог, Дерматовенеролог, Ендокринолог, Гастроентеролог, Спеціаліст УЗД, Вертебролог, Лаборант

Відгуки про Медичний центр "Іридалаб"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук