Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Ilaya"
Медичний центр Ilaya

Медичний центр "Ilaya"

Медичний центр , Косметологія, Лабораторія, Клініка

вул. Івана Крамського, 9 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 08:00-20:00, Сб: 09:00-17:00
+38 (044) 284-00-00
Fax: +38 (044) 284-00-06
office@ilaya.ua
Головний лікар
Курмышов Александр
Сховати карту

Про установу

Медична компанія ilaya - це проект щодо здійснення науково -дослідної, клінічної та практичної діяльності у сфері медицини. Зараз ilaya складається з наступних підрозділів:


· ilaya клініка - підрозділ , що надає послуги за напрямками : гінекологія і жіноча консультація , урологія , гастроентерологія , хірургія , ультразвукова діагностика , сімейна медицина , лабораторна діагностика .

Гінекологія

Фахівці клініки надають всебічну гінекологічну допомогу : від діагностики та лікування статевих інфекцій до консультацій з правильного підбору контрацептивів , проблем жіночого безпліддя , ендометріозу .

Діагностика та лікування жіночих захворювань об'єднані в єдину комплексну і цілісну систему, завдяки чому досягаються позитивні результати лікування гінекологічних захворювань.

Фахівці клініки використовують найсучасніші високоефективні методи діагностики та лікування, всі спостереження та операції проводяться на обладнанні нового покоління.

Інноваційний спосіб вирішення проблеми ерозії шийки матки - застосування лазера Lumenis , який дозволяє не залишати рубців і не порушувати чутливість тканин. 

Урологія

ilaya - єдина клініка в Україні , яка використовує інноваційну технологію проведення операцій з видалення аденоми простати - лазерну енуклеацію . Завдяки використанню лазерних технологій, на тканинах не залишається рубців, і пацієнт швидко відновлюється. Реабілітаційний період - всього 2-3 дні. Операція дозволяє чоловікам не тільки позбутися аденоми , але й зберегти високу якість життя.

Також в клініці застосовується ендоскопічна технологія для видалення каменів з нирок і сечового міхура. У ilaya використовується унікальний ендоскоп COBRA , що дозволяє без розрізів дістатися до місця дислокації конкрементів, роздрібнити камені діаметром до 2 см і вимити їх залишки. Після подібної процедури вже через 3-5 годин пацієнт може їхати додому.

Гастроентерологія

Для діагностики захворювань шлунку та кишечника використовується єдиний в СНД ендоскоп нового покоління Pentax c технологією i - scan і віртуальної хромоендоскопії . Він виявляє проблему за кілька років до того , як людина її відчує. У разі необхідності за один сеанс можливо прицільно виконати біопсію або навіть операцію . Процедура очищення ендоскопа відповідає світовим стандартам.

Для найвимогливіших пацієнтів передбачена послуга капсульної ендоскопії. Потрібно просто проковтнути спеціальну капсулу розміром з таблетку. Вона природним чином пройде по всіх відділах шлунково - кишкового тракту і зробить більше 60 тисяч знімків , які потім передасть на спеціальний сервер. Таким чином , лікар отримує повну інформацію про стан травної системи пацієнта . Цей спосіб дослідження абсолютно безболісний і виключає будь-яку можливість інфікування , оскільки кожна капсула використовується тільки 1 раз.

Хірургія

Хірурги медичної компанії ilaya виконують широкий спектр операцій, діагностичних і лікувальних процедур, серед яких:

  • видалення пахових гриж, пупкових гриж , гриж білої лінії живота , алопластика і аутопластика;
  • видалення кіст куприкової області , пухлин , поліпів (у кишечнику та шлунку), стороннього тіла хірургічним шляхом;
  • хірургічне лікування геморою;
  • операції при тріщині анального каналу;
  • хірургічна обробка ран.

У клініці застосовується новітня технологія лікування запалення гемороїдальних вузлів. Вона дозволяє за пару звернень до лікаря позбутися від цього захворювання без болю, анестезії та попередньої підготовки. Процес лікування займає в середньому півгодини, не вимагає госпіталізації і вже відразу після процедури людина може повернутися до нормального життя.

Сімейна медицина

Сімейна медицина в ilaya - це комплексний підхід до здоров'я всієї родини.

Комплексна діагностика, лікування, профілактика та реабілітація, дозволять Вам бути впевненими у здоров'я своїх близьких.

Послуги:

  • консультації фахівця в медичному центрі;
  • виїзд фахівця додому;
  • комплексні програми для дітей та дорослих;
  • патронаж дітей з народження.

Ультразвукова діагностика

У клініці майбутнім батькам надається унікальна можливість отримати перше фото малюка вже на 30 тижні вагітності! Такий подарунок ви можете зробити собі за допомогою експертного ультразвукового апарату Toshiba Aplio 3 D / 4 D . Він розроблений для клінічних та наукових досліджень всіх органів з максимальною точністю. А функція 3D з цифровою обробкою ультразвукового сигналу дозволяє об'ємно й у деталях побачити обличчя і міміку малюка. 

Простота, безпека і висока точність УЗД дозволяє швидко діагностувати патологію органів черевної порожнини , сечостатевої системи , молочних залоз , щитовидної залози, серця , виявити вади розвитку плоду.

 

· ilaya репродукція - клієнти клініки можуть скористатися сучасними репродуктивними технологіями, починаючи від лікування безпліддя і закінчуючи всіма можливими видами екстракорпорального запліднення ( ЕКЗ), а також послугами кріобанку для збереження ембріонів , чоловічих і жіночих статевих клітин і т.д. Оптичне обладнання нового покоління, сучасні інкубатори та ламінарні шафи дозволяють ретельно відбирати матеріал для ЕКЗ і створювати ідеальні умови для розвитку ембріона , що відповідають світовим стандартам GMP.

Перша двійня після штучного запліднення народилася рівно через 9 місяців після відкриття компанії.

 

· ilaya регенерація - лікувальний ефект регенеративної медицини базується на використанні власних мезенхімальних стовбурових клітин людини, які містяться в жирі і, потрапляючи у великій кількості в зону дегенерації , запускають механізм відновлення тканин. У ilaya створена і працює високотехнологічна лабораторія за стандартом GMP , яка здатна виділити у дорослої людини власні стовбурові клітини, примножити їх до необхідної клієнту кількості і зберігати необмежений термін .

Клієнти мають можливість скористатися послугою виділення і зберігання стовбурових клітин - «Біострахуванням ». Купуючи таку «страховку» зараз, пацієнт в майбутньому зможе використовувати власні стовбурові клітини для різних медичних і косметологічних процедур: омолодження тканин обличчя , лікування аутоімунних захворювань , поверхневих ран і виразок , опіків, в ортопедії і травматології .

 

· ilaya технології - в компанії впроваджуються нові технології і рішення, що забезпечують турботу про здоров'я клієнтів. Одна з останніх розробок - безкоштовна послуга ilaya.скрінінг. Досить заповнити в режимі онлайн анкету на сайті клініки, і протягом найближчого часу ви отримаєте детальний звіт з корисними рекомендаціями від фахівців ilaya.

Фахівці

Гастроентеролог

Спеціалісти

Гастроентеролог, Гінеколог, Проктолог, Уролог, Косметолог, Хірург, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Медичний центр "Ilaya"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук