Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Олгерд" ("OLGERD")
Медичний центр Олгерд (OLGERD)

Медичний центр "Олгерд" ("OLGERD")

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр

бул. Вернадського Академіка, 36 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 9.00 - 18.00 виклик лікаря додому здійснюється з 9 ранку і до 24 годин
+38 (044) 422-95-05
+38 (044) 362-24-34
Сховати карту

Про установу

Якщо ви шукаєте в Києві високопрофесійний медичний центр, де можна отримати консультацію кваліфікованих і досвідчених фахівців, а також пройти обстеження всього організму в максимально короткі терміни, то медичний центр в Києві "ОЛГЕРД" є ідеальним для вас медичним закладом. Треба сказати, що далеко не всі клініки Києва можуть похвалитися високим рівнем обслуговування і наявністю необхідного сучасного обладнання, за допомогою якого здійснюється швидке і абсолютно безболісне обстеження пацієнтів. Медичний центр у Києві "ОЛГЕРД" розташовує всіма перерахованими вище складовими, завдяки чому має бездоганну репутацію серед своїх пацієнтів, не кажучи вже про високий рівень їх довіри до клініці.
Пам'ятайте про те, що лише своєчасно поставлений, а, головне, правильний діагноз є запорукою повного одужання. "ОЛГЕРД" - це той медичний центр, персонал якого приймає це висловлювання за основу своєї діяльності, роблячи все залежне для того, щоб у найкоротший термін відновити здоров'я людини! Досвідченими фахівцями центру, серед яких і сімейні лікарі, і терапевти, і кардіологи, і лікарі УЗД, будуть проведені всі необхідні дослідження, після чого доступною мовою пояснені їх результати, на підставі яких буде призначено відповідне поставленому діагнозу лікування.
Слід зазначити, що для дослідження крові медичний центр в Києві "ОЛГЕРД" використовує інноваційну діагностичну методику, яка виключає традиційні проколи судин. Так, спеціальні датчики, дотичні з шкірою протягом півгодини, не тільки розпізнають, а й аналізують усі головні показники крові безпосередньо всередині судинного русла. І це при тому, що багато клініки Києва досі для дослідження крові вдаються до дорогих досліджень, на які йде часом кілька тижнів.
Важливий і той факт, що для проходження досліджень пацієнту можна не приїжджати в сам медичний центр "ОЛГЕРД" - оскільки клінікою надається така послуга, як виїзд лікаря з усім необхідним переносним обладнанням на будинок. Крім того, на дому можливе проведення діагностики та лікування хребта, а також суглобів на сучасному американському апараті "Pro Adjuster". Така ударно-імпульсна терапія допоможе позбутися від сильних болів у спині, шиї, а також колінах і плечах всього за пару сеансів

Спеціалісти

Терапевт, Фізіотерапевт, Педіатр, Кардіолог, Ревматолог, Ортопед, Вертебролог, Отоларинголог (ЛОР), Хірург, Невролог, Уролог, Андролог, Пульмонолог, Гастроентеролог, Нарколог, Психіатр, Ендокринолог, Реабілітолог, Дієтолог

Відгуки про Медичний центр "Олгерд" ("OLGERD")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук