Медичний центр ABS Medical

Медичний центр "ABS Medical"

Лікувально-діагностичний центр

пр-кт Перемоги, 43 А, оф.78 , Київ, Київська область
+38 (044) 466-40-66
+38 (067) 545-56-07
+38 (050) 271-27-61
info@abs-medical.com
Сховати карту

Про установу

Ізраїльська компанія ABS Medical у 2011 отримала ексклюзивне право на впровадження на території України і Білорусії, методу раннього виявлення раку за методикою TBIA, розробленого компанією "TODOS Medical"

TODOS Medical (основний партнер)
Компанія "TODOS Medical" була заснована в листопаді 2009 року. Ключовим напрямком її діяльності є лабораторна діагностика in vitro (IVD). TODOS Medical знаходиться на території одного з інтенсивно розвиваються комплексів високих технологій під назвою «Аеропорт-Сіті», який розташований в центрі Ізраїлю між Єрусалимом і Тель-Авівом.

А також:

ABS medical також є ексклюзивним дистриб'ютором ізраїльської компанії "Lem-Lab" в Україні. "Lem-Lab" - це передова лабораторія в галузі патології і цитології, оснащена високоякісним обладнанням

ABS medical - ексклюзивним дистриб'ютором клініки доктора Вайсмана (Ізраїль), яка позбавляє пацієнтів від різного роду залежностей (опіатів анальгетиків, зловживання психоактивними речовинами тощо) і розладів центральної нервової системи.

Компанія "ABS medical" є провідником інноваційних ізраїльських медичних методик і технологій в Україні.

Фахівці

Мамолог

Онколог

Хірург

Сімейний лікар

Уролог

Спеціаліст УЗД

Дерматолог

Косметолог

Терапевт

Стоматолог

Отоларинголог (ЛОР)

Кардіолог

Реабілітолог

Ендокринолог

Акушер

Гінеколог

Невропатолог

Масажист

Спеціалісти

Онколог, Мамолог, Хірург, Сімейний лікар, Уролог, Дерматолог, Косметолог, Терапевт, Масажист, Отоларинголог (ЛОР), Стоматолог, Кардіолог, Реабілітолог, Ендокринолог, Акушер, Гінеколог, Спеціаліст УЗД, Невропатолог

Відгуки про Медичний центр "ABS Medical"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук