Медичний порталУстановиКиївЛікувально-діагностичний центрМРТ Дослідження "МРТ ЛДЦ МІБС"

МРТ Дослідження "МРТ ЛДЦ МІБС"

Лікувально-діагностичний центр

вул. Сімферопольська, 8 , Київ, Київська область
понеділок-неділя: 7.00 - 23.00
+38 (044) 332 75 66
+38 (044) 566 58 79
+38 (050) 954 40 62
+38 (098) 308 32 99
+38 (063) 633 72 78
Fax: +38 (044) 566 59 37
ldcmibs@i.ua
Сховати карту

Про установу

Лікувально-діагностичний центр міжнародного інституту біологічних систем Київ (ЛДЦ МІБС-КИЇВ), є недержавним підприємством і входить до складу найбільшої медичної організації, що включає в себе 50 центрів магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії в більш ніж 30 містах Росії, відділення відео-ЕЕГ моніторингу , а також перший в Північно-Західному регіоні радіохірургічний центр ГАММА НІЖ.

Всі центри оснащені тільки високопольних МР томографами фірми SIEMENS з напруженістю 1, 1,5, 3 Тесла.

10 причин ЧОМУ САМЕ МИ?


1. Бездоганна якість знімків і висновків. ЛДЦ МІБС-Київ - це високопольних 1,5 Тесла МРТ фірми SIEMENS.

2. ЛДЦ МІБС - це єдиний стандарт дослідження в усіх містах. Ми проводимо 2500 МРТ досліджень щодня тільки в 50 центрах Росії, накопичений нами досвід дозволяє виключити діагностичну помилку.

3. Наявність телемедичної мережі з центром віддаленого консультування в Санкт-Петербурзі, дозволяє провести контроль результатів дослідження. Іншими словами - 2 висновки за ціною одного.

4. Найпростіші, але, тим не менш, абсолютно необхідні елементи Вашої особистої гігієни під час дослідження: бахіли, простирадла, під тіло і під голову, халати, адже крім Вас на дослідження приходять різні люди, і Вам не потрібно думати про те, щоб всі ці речі брати з собою на дослідження.

5. Зручність і комфорт при проходженні МРТ, адже іноді можуть бути затримки, і ніхто не гарантований від того, що потрібно буде якийсь час чекати своєї черги і результатів дослідження. Відповідно - чисте і світле приміщення, затишна атмосфера в центрі, туалет, чистий і теплий з гарячою водою. Сейф для зберігання особистих цінних речей на момент дослідження. Безкоштовне паркування Вашого автомобіля. WI-FI

6. Час роботи центру магнітно-резонансної томографії (МРТ) з 07.00 до 23.00 щоденно. Наявність власної сертифікованої інженерної групи дозволяє скоротити час на профілактику та ремонт обладнання до трьох днів протягом року.

7. Діє система знижок: для залізничників, пенсіонерів, учасників бойових дій, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, інвалідів та медичних працівників до 10%.

8. Результати дослідження можна отримати протягом 15 хвилин, або факсом, електронною поштою, в будь-якому випадку, ми їх не знищуємо, на прохання пацієнта можуть бути передані лікарю в будь-яку точку світу за лічені хвилини. Ми формуємо електронну історію хвороби пацієнта.

9. У нашому центрі можна пройти комплексне обстеження (МРТ + УЗД), завжди можна отримати консультацію при ситуації: А ЩО РОБИТИ ДАЛІ?

10. У нас можна пройти діагностику без направлення лікаря і дізнатися першим правду про своє здоров'я. Реальні, цілком бюджетні ціни на МРТ.

Спеціалісти

Невролог, Спеціаліст МРТ, Рентгенолог

Відгуки про МРТ Дослідження "МРТ ЛДЦ МІБС"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук