Медичний порталУстановиХарківДіагностичний центрЄвропейський радіологічний центр
Європейський радіологічний центр

Європейський радіологічний центр

Діагностичний центр

Салтовське шосе, 266 Г , Харків, Харківська область
Пн-Пт.: 8.00 - 18.00 Сб.: 8.00 - 14.00
+38 (057) 710-12-28
+38 (057) 710-12-50


+38 (099) 915-10-40
reception@radiologycenter.eu
Сховати карту

Про установу

Ми є командою медичних професіоналів. Ми представляємо те, чого досі не було в Харкові - це високоякісна радіологічна діагностика згідно високим Європейським і Американським медичним стандартам. Саме системний, високопрофесійний підхід до діагностики різних важких захворювань за допомогою сучасної комп'ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансної томографії (МРТ) може своєчасно забезпечити правильну постановку діагнозу (розпізнавання, тієї чи іншої хвороби) для того, щоб адекватно і ефективно провести лікування.

Всі доктора є членами Європейського Товариства Радіологів (ERS), багаторазово були на стажуваннях в клініках Європи та Росії, регулярно беруть участь у зарубіжних і українських конференціях, мають більше 60 наукових робіт за темами онкології, судинних уражень, 12 доповідей на Європейському Конгресі з Радіології і Дитячої радіології за останні 6 років.

Центр є діючою базою Харківської медичної академії післядипломної освіти для підвищення кваліфікації врачей-рентгенологов/радиологов, а також приватним навчальним радіологічним центром.

 

Фахівці

Радіолог

Спеціаліст комп'ютерної томографії

Спеціаліст МРТ

Спеціаліст УЗД

Спеціалісти

Спеціаліст комп'ютерної томографії, Спеціаліст МРТ, Спеціаліст УЗД, Радіолог

Відгуки про Європейський радіологічний центр

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук