Медичний порталУстановиХарківЛікарняХарківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. А. І. Мещанінова
Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. А. І. Мещанінова

Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. А. І. Мещанінова

Лікарня , Швидка допомога, Дитяча лікарня, Діагностичний центр, Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія, Денний стаціонар, Стоматологія

пров. Балакірєва, 3а , Харків, Харківська область
+38 (057) 345-05-04
skoraya.kharkov@mail.ru
Головний лікар
Ковальова Олена Олександрівна
Сховати карту

Про установу

Лікарня швидкої допомоги м. Харкова заснована в травні 1977 р. та є об'єднанням багатопрофільного стаціонару на 1000 ліжок і станції швидкої медичної допомоги з 10 підстанціями ШМД.

В лікарні працюють 2538 працівників, з яких 586 лікарів, 1155 середніх та 549 молодших медичних працівників, 248 інших спеціалістів.

До складу стаціонару входять 3 вiддiлення інтенсивної терапії для хворих різних профілів, відділення політравми, 5 хірургічних, 2 травматологічних, 2 дорослих та 1 дитяче нейрохірургічні, урологічне, гінекологічне, опікове, стоматологічне, неврологічне, терапевтичні, нефрологічне, кардіологічне відділення.

На базі клінічних відділень лікарні функціонують міські центри: малоінвазивної хірургії, дитячої нейрохірургії, щелепно-лицевої та реконструктивної хірургії, лікування гострої кишкової непрохідності та перитонітів, діагностики та лікування інфекційного ендокардиту.

Такі відділення, як опікове, щелепно-лицеве, дитяче нейрохірургічне, політравми надають спеціалізовану медичну допомогу жителям міста та Харківської області.

Для проведення діагностичного процесу в лікарні є: лабораторне відділення, до складу якого входять клінічний, біохімічний та бактеріологічний відділи; рентгенодіагностичне відділення; магніто-резонансний томограф; відділення функціональної діагностики.

Реабілітаційно-відновне лікування на сучасному рівні проводить фізіотерапевтичне відділення.

Щорічно до стаціонару звертається понад 59 тис. хворих та потерпілих, з яких понад 40 тис. пацієнтів отримують стаціонарне лікування; бригадами ШМД здійснюється більш як 300 тис. виїздів на рік.

В лікарні розташовані 13 кафедр Харківського державного медичного університету та Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Фахівці

Нейрохірург

Спеціалісти

Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Невролог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Педіатр, Невідкладна медицина, Імунолог, Масажист, Мануальний терапевт, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Кардіолог, Хірург, Ендокринолог, Венеролог, Алерголог, Гепатолог, Рентгенолог, Пульмонолог, Нейрохірург, Онколог, Ревматолог, Сімейний лікар, Спеціаліст комп'ютерної томографії, Спеціаліст УЗД, Спеціаліст МРТ, Терапевт, Функціональна діагностика, Уролог, Травматолог, Акушер

Відгуки про Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. А. І. Мещанінова

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук