Медичний порталУстановиХарківШвидка допомогаКлініка "Борис" - Харків
Клініка Борис - Харків

Клініка "Борис" - Харків

Швидка допомога , Поліклінка, Дитяча поліклініка, Діагностичний центр, Лабораторія, Медичний центр, Клініка

пр-кт Леніна, 66 Б , Харків, Харківська область
+38 (057) 349-50-60
Сховати карту
Філії:
Клініка "Борис"
пр. Бажана, 12 А
Клініка "Борис"
вул. В.Васильківська, 55 А
Клініка "Борис-Донбас"
вул. Калузька, 16 А

Про установу

Клініка "Борис" - один з найкращих медичних центрів України. Тому, щоб зробити нашу співпрацю приємним і зручним для всіх, ми відкрили філію багатопрофільної клініки "Борис" в Харкові. І це не випадково. Адже саме Харків є гігантом вітчизняної промисловості, великим освітнім і культурним центром.

Які обстеження, аналізи або процедури не знадобилися пацієнтам нашої клініки, ми можемо провести їх самостійно, не звертаючись в інші медичні центри і лабораторії. Тим самим ми економимо кошти і, головне, час наших пацієнтів. Адже фактор часу буває надзвичайно важливий для успішного лікування! Тому до послуг пацієнтів клініки "Борис":
- Невідкладна допомога;
- Поліклініка для дорослих і дітей;
- Діагностичний центр, а саме:
- рентген;
- узд;
- функціональна діагностика;
- лабораторні дослідження.
Ще одна перевага клініки «Борис» за рахунок умов, створених для пацієнтів та персоналу. Просторі і зручні кабінети наших фахівців, територія і парковка, зручне розташування - величезна перевага для клініки в Харкові.

Але головне, за рахунок чого наш сервіс знаходиться на недосяжній для більшості інших медичних центрів міста висоті - це наші спеціалісти!

В клініці Борис працюють чудові доктора! Наш медперсонал має блискучими теоретичними знаннями і багатим практичним досвідом, отриманим як в Україну, так і за кордоном. Наші лікарі є справжніми професіоналами кожен у своїй галузі.

Всі без винятку фахівці клініки "Борис" постійно підвищують свою кваліфікацію, в тому числі і за кордоном, завдяки чому вони використовують найновіші досягнення світової медицини.

Шановні клієнти! Спасибі за те, що Ви обрали нашу клініку. Головна мета, яку ми ставимо перед собою - надати якісну кваліфіковану допомогу кожному, хто звернеться до нас.

Ми вигідно відрізняємося від багатьох інших:

Наш колектив орієнтований на сучасні методики обслуговування і лікування! Ми зобов'язуємося надати Вам достовірну інформацію щодо маніпуляцій, які роблять лікарі, за діагнозом та відповідно до призначеного лікування!

Ми НЕ продаємо лікування! Постановка діагнозу та призначення лікування вже входить у вартість консультації наших фахівців. Іноді достатньо одного прийому, в крайньому випадку буде потрібно повторний. Але будьте впевнені, ми не будемо вимагати додаткових коштів за призначення тих чи інших лікувальних заходів.

Ми пропонуємо тільки актуальні для Вас послуги! Тобто Вам не запропонують те, що не потрібно вам. Всі призначення і рекомендації проходять жорсткий контроль у керівництва клініки.

Всі наші ціни прозорі і доступні! Ми не приховуємо вартість наших послуг. Всі умови знаходяться у відкритому доступі на сайті і безпосередньо в клініці. У нас немає прихованих платежів, про яких клієнти раптово дізнаються після відвідин фахівця.

Фахівці

Кардіолог

Інфекціоніст

Гастроентеролог

Пульмонолог

Лаборант

Отоларинголог (ЛОР)

Ортопед-травматолог

Рентгенолог

Анестезіолог

Спеціалісти

Функціональна діагностика, Спеціаліст УЗД, Рентгенолог, Лаборант, Алерголог, Кардіолог, Дерматолог, Гінеколог, Анестезіолог, Гастроентеролог, Ортопед-травматолог, Отоларинголог (ЛОР), Терапевт, Ендоскопіст, Уролог, Інфекціоніст, Пульмонолог

Відгуки про Клініка "Борис" - Харків

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук