Медичний порталЛікаріКиївУрологТрофимов Михайло Володимирович
Трофимов Михайло Володимирович

Трофимов Михайло Володимирович

Уролог

Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Раїси Окіпної, 4-Б
Стаж роботи:
17 років
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com

Про лікаря

Лікар - уролог першої категорії.

Навчався в клінічній ординатурі на кафедрі урології Національного Медичного Університету ім. А.А. Богомольця. Закінчив курси з ультразвукової діагностики включно трансректальне УЗД стати перед льно залози. Імеетопит роботи в урологічному стаціонарі (Центральна міська клінічна лікарня, урологічний центр) і приватних клініках (\"ЦМД\" і клініка \"Крапля Роси\"). Неодноразово брав участь у роботі Європейських шкіл урологів, з\'їздів Української асоціації анрологов, сексологів і багатьох тематичних конференцій. Має друковані роботи, які висвітлюють тему апаратних методів лікування конгестивного простатитів.


Основна спеціалізація

Володіє методами діагностики і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, простатітів за допомогою апаратних методів - пнеовакуумнавмовібромасаж і елект стимуляція, та іншіх урологічних захворювань. Займається питаннями чоловічого безпліддя і еректильної дисфункції.

Відгуки про лікаря Трофимов Михайло Володимирович

Яна

31.07.2017 в 13:21

Дорогие девушки, женщины, хочу предупредить (на личном опыте) чтобы Вы обходили стороной \"врача\" извращенца, который работает в клинике Гармони здоровья, по адресу Пчилки 2. Под своим \"докторским вниманием\" этот доктор имеет ввиду домогания и извращения. Заявление на данную особо я оставила в полиции. Прошу вас, держитесь сами и своих детей, подальше от человека который должен вас лечить, а не лапать в интимных местах. Надеюсь что лицензию у него отберут НАВСЕГДА!!!

До цього лікаря у нас є коментарі на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук