Медичний порталЛікаріКиївГенетикРоздобудько Ігор Михайлович
Роздобудько Ігор Михайлович

Роздобудько Ігор Михайлович

Генетик Уролог

Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
23 роки
+380 (44) 390-03-03
+380 (44) 495-62-31
3900303@oberig.ua

Про лікаря

Напрямки: урогінекологія, урологія

У 1994 оду закінчив Національний Медичний Університет ім. А.А. Богомольця. У 1999 році пройшов окремий курс по літотрипсії та підбору апаратури для неї на базі Боткінській і 2-ий Президентської лікарні м. Москви. У 2005 році закінчив клінічну ординатуру з урології на базі КМАПО ім. П.Л. Шупика. У 2010 році закінчив спеціалізацію по літотрипсії при інституті урології АМН України.

Відразу після закінчення навчання почав працювати за фахом. За три перші роки роботи в Чернігівській обласній лікарні отримав базові навички хірургічної урології (аденомектомія, нефректомія і нефростомія, мала хірургічна урологія). Протягом двох років працював у Київській міській клінічній лікарні № 6.

Основні сфери практичної діяльності - запальні захворювання чоловічої статевої системи, репродуктологія, сечокам'яна хвороба, нетримання сечі, еректильна дисфункція. Моє життєве кредо завжди є і буде: здоровий спосіб життя. Люблю екстремальні види відпочинку - рафтинг, спуск по воді на плотах, контактні види спорту.

Відгуки про лікаря Роздобудько Ігор Михайлович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук