Медичний порталЛікаріКиївУрологВойленко Олег Анатолійович
Войленко Олег Анатолійович

Войленко Олег Анатолійович

Уролог Спеціаліст УЗД Онколог

Клініка онкоурології Національного Інституту Раку
Київська область, Київ
Клініка онкоурології Національного Інституту Раку, вул. Ломоносова 33/43, 2-й клінічний корпус, 2-й поверх
+38 (044) 259-01-86
+38 (044) 257-21-62
+38 (044) 257-53-97
Сховати карту

Про лікаря

Народився в м.Києві у 1972 р. У 1995 р. закінчив лікувальний факультет Українського державного медичного університету ім.акад. О.О.Богомольця. З 1995 до 1997 рр. проходив інтернатуру у Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика за спеціальністю – урологія.
У 1997 р. обраний за конкурсом на посаду молодшого наукового співробітника відділу пластичної та відновної урології Інституту урології АМН України.
У 2003 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Анатомо-функціональний стан сечовивідних шляхів після цистектомії та ілеонеоцистопластики".
Войленко О.А. приймав активну участь у розробці нових і удосконаленні існуючих методів діагностики та лікування урологічних хворих. Приймав активну участь у виконанні планової наукової тематики відділу, результати своїх досліджень доповідав на конгресах, з’їздах та науково-практичних конференціях України і зарубіжжя.
За час роботи в Інституті зарекомендував себе висококваліфікованим науковим співробітником, цiлеспрямованим, здатним самостiйно та пiд керiвництвом виконувати поставленi науковi задачi, схильним до аналiзу і узагальнення отриманих результатiв. Войленко О.А. досконало володіє сучасними методами обстеження та лікування урологічних та онкоурологічних хворих.
Войленко О.А. автор 56 наукових праць, 8 патентів на винахід, які впроваджені в медичну практику, є членом Європейської асоціації урологів, Асоціації урологів України. З 2003 до 2005 рр. був стипендіатом Кабінету міністрів України для молодих вчених, з 2004 до 2007 рр. – голова Ради молодих вчених Інституту урології АМН України.
Войленко О.А. поєднує наукову роботу з практичною діяльністю, бере активну участь у лікувальному процесі, проявив позитивнi якостi, як добросовiсний, теоретично освiчений лiкар, користується повагою спiвробiтникiв та хворих, успiшно спiвпрацює з фахiвцями сумiжних спецiальностей.
Має спеціалізацію з УЗД діагностики, проводить малоінвазивні оперативні втручання під УЗД-контролем: мультифокальна тонкоголкова тренсректальна біопсія простати, пункції кіст, біопсія заочеревинних утворень, пункційні нефростоми,
Володіє всіма можливими методами малоінвазивної урології, виконує лапароскопічні оперативні втручання (стажування в м.Бідгощ, Польща, 2004 р.), ендоскопічні операції на сечовому міхурі, простаті, уретрі (уретротомії, ТУР простати, сечового міхура), уретероскопії, контакткі лазерні уретеро-пієлолітотріпсії, перкутанні нефролітотріпсії.
Володіє всім арсеналом онкоурологічних оперативних втручань: радикальна цистектомія, передня тазова екзентерація, радикальна позадулонна простатектомія (в т.ч. лапароскопічна), радикальна нефректомія (в т.ч. лапароскопічна), резекція пухлини нирки, ТУР, резекція сечового міхура.
Одним з ключових направлень наукової та практичної діяльності є пластичні оперативні втручання на органах сечовстатевої системи: кишкова пластика сечового міхура, сечовода, пластичні оперативні втручання на нирці, сечоводах, сечовому міхурі та уретрі (стажкування в м.Прага, Чехія, 2005 р.)
Курси стажування - ендоурологія, онкоурологія, дитяча урологія. Має вищу кваліфікаційну категорію із спеціальності урологія.

Відгуки про лікаря Войленко Олег Анатолійович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук