Медичний порталЛікаріКиївХірургТивончук Олександр Степанович
Тивончук Олександр Степанович

Тивончук Олександр Степанович

Хірург Ендоскопіст

ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім.О.О. Шалімова" НАМН України
Київська область, Київ
ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім.О.О. Шалімова" НАМН України, вул. Героів Севастополя, 30
Стаж роботи:
30 років
+38 (044) 408-74-49
o.tуvonchuk@shalimov.org
o.t@zeos.net
Сховати карту

Про лікаря

Доктор медичних наук, головний науковий співробітник.

Закінчив з відзнакою Івано-Франківський державний медичний інститут за фахом "хірургія" в  1986 році. З 1986 року по 1988 рік пройшов клінічну ординатуру в Київському інституті клінічної і експериментальної хірургії.

З 1988 року працював  лікарем-хірургом відділення хірургії шлунково-кишкового тракту вказаного інституту. В 1995 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Діагностика, лікування та профілактика Ру-стаз синдрому".

В 1996 р. отримав вищу кваліфікаційну категорію за фахом "загальна хірургія".

В 1999 році протягом 6 місяців знаходився на стажуванні по лапароскопічній хірургії у Франції. В 2000 році вибраний науковим співробітником відділу.

В 2001 році закінчив  курси підвищення кваліфікації присвяченні проблемам хірургічного лікування захворювань стравоходу в Російському Науковому Центрі Хірургії імені Б.В. Петровського  РАМН.  

З  2005 року вибраний  старшим науковим співробітником відділення хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології НІХтаТ імені О.О.Шалімова НАМНУ.  

Тивончук О.С. - є віце-президентом асоціації баріатричної хірургії України,  членом міжнародної асоціації баріатричної хірургії (IFSO), Української асоціації по малоінвазивним, ендоскопічним та лазерним технологіям, Європейської Ассоціації ендоскопічної хірургії, російської асоціації ендоскопічної хірургії.

Відгуки про лікаря Тивончук Олександр Степанович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук