Медичний порталЛікаріКиївДерматологГармаш Сергій Володимирович
Гармаш Сергій Володимирович

Гармаш Сергій Володимирович

Дерматолог Хірург

Клініка "Літус"
Київська область, Київ
Клініка "Літус", вул. Л. Толстого 25
Стаж роботи:
22 роки
+38 (044) 461-94-90
+38 (044) 461-94 90
+38 (044) 501-12 10
nfo@litus.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Напрямки діяльності:

Косметична лазерна дерматохірургії

Спеціаліст на високому рівні володіє всіма методами видалення утворень шкіри, підшкірної клітковини, слізітой і нігтів: хірургічний, лазерний, електрокосметіческій, кріодеструкція. Метод видалення підбирає індивідуально для кожного клінічного випадку і пацієнта. При необхідності віддалене освіту відправляється для гістологічного контролю.

З кожним роком все більшого поширення набувають вірусні утворення шкіри і слизових: бородавки, папіломи, кондиломи і контагіозний молюск. Бородавки віддаляються методом кріодеструкції, але якщо уражена стопа або ніготь - СО2 лазер дає 90% успіх.

Використання СО2 лазера дозволяє високоефективно видаляти Базалія, кератоми, ксантелазми, вирішувати проблему врослого нігтя. Практично всі пацієнти, що звернулися з проблемою врослого нігтя, раніше неодноразово були оперовані звичайним способом або піддані повному видаленню нігтя у різних медустановах. СО2 лазер дозволяє безкровно прибрати запалені тканини, вростающую частина нігтя, провести стерилізацію рани і радикально знищити зону росту вростающего краю з чудовим косметичним результатом.

Лазерна фракційна шліфування

Особливо хочеться відзначити новий апарат для фракційного лазерного пілінгу. Він дозволяє проводити процедуру в амбулаторних умовах, без наркозу і можливих ускладнень, швидким періодом реабілітації і прекрасними і очікуваними результатами. Така процедура показана при всіх типах старіння шкіри, лікуванні різних видів рубців, стрий (розтяжок).

Лазерна ліпосакція

Сьогодні все більше пацієнтів, які пройшли процедуру лазерного ліполізу (так звана "голлівудська" ліпосакція). Ця процедура проводиться амбулаторно і без наркозу за допомогою лазера Smartlipo. Його перевага-можливість піддавати моделюванню практично будь-яку ділянку тіла, відсутність гематом, нерівностей рельєфу, а також ефекту "зайвої" шкіри. Лазер ремоделірует і стимулює утворення нового колагену в шкірі обробленої ділянки, що надає ліфтинговий ефект.

Ефективне лазерне лікування гіпергідрозу

За допомогою Smartlipo можна назавжди вирішити проблему надмірної пітливості в пахвових западинах. Для цього потрібно пройти 3-5 амбулаторних процедур з періодичністю раз на 2-3 місяці.

Лазерне видалення судин, пигментаций і татуювань

Спеціаліст досконально володіє лазером для лазерної епіляції, видалення пигментаций і татуювань. Має величезний досвід в роботі з лазером для видалення небажаних судин і судинних утворень шкіри (гемангіом, телеангіоектазій) на всіх частинах тіла.

Ін'єкційні методи омолоджування і моделювання обличчя

Спеціаліст володіє ін'єкційними методами омолоджування і моделювання обличчя за допомогою препаратів токсину ботулізму (Dysport, Botox) для блокади мімічних зморшок і препаратів гіалуронової кислоти (Juvederm, Surgederm, Teosyal, Restylane) для моделювання обличчя: додання обсягу вилицях, губ, вирівнювання глибоких носогубних складок і ін

Неодноразово брав участь у конгресах, конференціях, навчальних семінарах як слухач і доповідач. Не зупиняється в розвитку, прихильник перевірених інновацій. Головне в роботі - здоров'я пацієнта і максимально хороші результати.

Освіта:

1995 рік - закінчив Національний Медичний університет імені Богомольця.

Отримав спеціальність - дерматовенерологія на кафедрі Київської медичної академії післядипломної освіти.

Є повчальним тренером світового лідера у виробництві медичних косметологічних лазерів Cynosure (USA).

Досвід роботи:

1996 - 2001 рік - працював в одній з перших приватних клінік Києва з лазерними технологіями

2001 рік по теперішній час - дерматолог-хірург, лікар естетичної медицини в клініці Літус

Відгуки про лікаря Гармаш Сергій Володимирович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук