Попова Тетяна Дем'янівна

Попова Тетяна Дем'янівна

Гомеопат (нетрадиційна медицина)

Київський гомеопатичний центр Д. В. Попова
Київська область, Київ
Київський гомеопатичний центр Д. В. Попова, вул. Рогнідинська, 3. Клініка і аптека "Гомеопатія доктора О.Попова", вул. Гарматна 21/30, вул. Будівельників 30
Стаж роботи:
62 роки
+38 (044) 234-234-1
+38 (044) 235-15-58
+38 (044) 501-93-79
+38 (044) 503-58-34
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила Київський медичний інститут у 1955 році. Як і її батько, Дем'ян Володимирович Попов, готувалася стати хірургом. Але доля розпорядилася інакше і з 1956 року Т. Д. Попова працює лікарем гомеопатом. Незважаючи на існуючий в радянський час заборона на навчання гомеопатії, Т. Д. Попова сформувала навколо батька групу учнів, фактично виступивши творцем Київської гомеопатичної школи, як напряму в сучасній гомеопатії.
У 1981 році Тетяна Дем'янівна організувала і провела в Києві першу Всесоюзну гомеопатичну конференцію - незважаючи на негативне ставлення влади до цього методу лікування.
З 1983 року в журналах України та СРСР регулярно публікує статті про гомеопатію. У 1988 році вийшло, тиражем більше 500 тисяч, перше видання книги "Нариси про гомеопатію". Ця книга витримала декілька перевидань, в тому числі "піратських". Переведена на французьку, німецьку, чеську мови. У 2006 році в доповненому і зміненому вигляді книга знову видана на Україні. Крім цього Т. Д. Попова є автором ще ряду книг, великої кількості статей у спеціальних та популярних виданнях.
Завдяки ентузіазму й невичерпною енергії Тетяни Дем'янівни в 1987 році було створено перше в Києві гомеопатичне госпрозрахункове відділення, що стало в наслідку Гомеопатичним Центром ім. Д. Попова.
У 1989 році їй було присвоєно звання заслуженого лікаря України, а в 1990 Міжнародна Медична Гомеопатична Організація, на конгресі в Мексиці, відзначила її заслуги медаллю за розвиток гомеопатії в своїй країні.
Т. Д. Попова була організатором і учасником великої кількості з'їздів, конгресів, гомеопатичних форумів на Україні і за кордоном.
У 1999 році вона була запрошена мейн-спікером на конгрес у Будапешті самого представницького світового гомеопатичного спільноти - Міжнародної Гомеопатичної Ліги.
Тетяна Дем'янівна є автором ряду навчальних програм з гомеопатії. Проводила семінари в Німеччині, Швейцарії, Угорщини, Латвії, Литві, країнах СНД. І сьогодні своїм Учителем її називають сотні гомеопатів на Україні і за кордоном.
Стаж роботи в гомеопатії доктора Попової - більше 50 років. На сьогоднішній день вона є найбільш значущою фігурою на гомеопатичному небосхилі України і СНД.

Відгуки про лікаря Попова Тетяна Дем'янівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук