Медичний порталЛікаріКиївНеврологЧеркасенко Ігор Леонтійович
Черкасенко Ігор Леонтійович

Черкасенко Ігор Леонтійович

Невролог Гомеопат (нетрадиційна медицина) Психолог

Клініка і аптека "Гомеопатія доктора А.Попова №1"
Київська область, Київ
Клініка і аптека "Гомеопатія доктора О.Попова", вул. Гарматна 21/30, вул. Будівельників 30
+38 (044) 501-93-79
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-педіатр, дитячий психоневролог, лікар-гомеопат, I категорія з дитячої неврології.
Член Асоціації гомеопатів України.
Черкасенко І.Л. народився в Києві в 1967 році. Закінчив педіатричний факультет 2-го Московського медичного інституту в 1997 році.
Післядипломна освіта: спеціалізацію з дитячої неврології (1998), рефлексотерапії (1999) та дитячої психіатрії (2000) на базі Київської медичної академії післядипломної освіти. 2001 - стажування по ЕЕГ на базі нейрофізіологічної лабораторії 1-ї міської психоневрологічної лікарні ім. Павлова, Київ. Цикли удосконалення: з неврології КМАПО ім. П.Л.Щупіка, Київ (2003, 2006), з педіатрії КМАПО ім. П.Л.Щупіка, Київ (2005, 2008).
З січня 1999 року почалося працювати лікарем денного неврологічного стаціонару і через 3 роки став його завідувачем. Атестований з дитячої неврології (I категорія) і педіатрії (II категорія).
Гомеопатичне освіта: закінчив курс гомеопатії Медичного інституту Української асоціації народної медицини і почав практикувати метод з 1997 року. Учасник семінарів та майстер класів таких гомеопатів як Джордж Вітулкас, Франс Вермюлен, Антон Попов, Антон Ван Рейн. З 2008 року слухач Київського інституту гомеопатії. Асоційований член Лондонського факультету гомеопатії (LFHom).
Участь у конгресах: IV З'їзд гомеопатів України 2008р.
Автор низки публікацій у журналі "Вісник гомеопатичної медицини".
Займаюся гомеопатичним лікуванням гострих і хронічних захворювань у дорослих і дітей. Спеціалізуюся на лікуванні грудних дітей, які перенесли родову травму, а також із затримками рухового і психомовного розвитку, синдромом вегетативної дисфункції, гідроцефальний синдромом.

Відгуки про лікаря Черкасенко Ігор Леонтійович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук