Миргородський Валерій

Миргородський Валерій

Гомеопат (нетрадиційна медицина)

Центр альтернативної біонічної медицини "АКУТОН"
Київська область, Київ
Центр альтернативної біонічної медицини "АКУТОН", вул. Рибальська, 2
+38 (044) 280-95-23
Сховати карту

Про лікаря

Народився 1 марта1942 року. У місті Златоуст Челябінської області. У родині директора Златоустівського сталеливарного заводу. Батько Миргородський Микола Дмитрович. Мати Миргородська Ніна Мойсеївна. З перекладу сім'я переїхала до Києва. Батько став працювати заступником голови Держплану.
З 1949 по 1959 рік навчався у київській середній школі № 90. У школі був комсомольським лідером.
У 1960 році вступив до Київського державного університету ім.Т.Г.Шевченка на біофак. Закінчив з дипломом фізіолога в 1965 році за спеціальністю фізіологія людини і тварин.
З 1964 по 1982 рік працював в інституті фізіології ім.О.О.Богомольця у відділі електрофізіології, яким керував видатний вчений, академік Данило Семенович Воронцов - засновник української школи електрофізіології.
У 1969 році захистив кандидатську дисертацію "Тоническая імпульсація в нейронах симпатичних гангліїв", яка була повністю опублікована в американському журналі "BrainResearch" (Дослідження мозку)
Рішенням Вченої ради було присвоєно ступінь доктора біологічних наук, яку було відхилено втручанням КДБ.
З 1974 року працював старшим науковим співробітником відділу фізіології дихання в інституті фізіології ім.О.О.Богомольця.
У 1975 році підсумовуючи свої власні переконання за подіями в країні, написав лист на ім'я В.В.Щербицького в ЦК КПУ з пропозицією провести обов'язкове тестування всіх керівних державних службовців по системі аналогічної сучасним методам визначення IQ-загальноприйнятим показником розумового розвитку. Лист закінчувався словами:,, Якщо не буде вжито заходів з попередження зазначених явищ, що набули поширення в СРСР, країна зможе існувати не більше 15 років!,, На жаль, крім нескінченних викликів в КДБ це нічого не послідувало
З 1978 по 1982 року працював у відділі "вищої нервової діяльності" в якості старшого наукового співробітника в інституті фізіології ім.О.О.Богомольця.
З 1982 по 1990 рік працював керівником лабораторії застосування засобів космічної медицини в клінічній практиці (НДЦ "Міоритм"). Брав участь у розробці приладів у лабораторії впровадження биофизиологические методів лікування в медичній практиці і космічних технологіях.
В1991 році отримав атестат фахівця з традиційної Східної медицини (Certificate of Oriental Medicine, виданий 22.04.1991 р. В'єтнамським інститутом традиційної медицини, м. Хошимін Institute of Traditional Medicine 273-275 Nguyen Van Troi St. Ho Chi Minh City - Phu Nhuan Dist. Vietnam dr. TRUONG THIN.)
У 2001 році закінчив Київську Академію нетрадиційної медицини (Атестат професора № 038 от.23.04.2001 року протокол № 17).
Рішенням ученного ради № 8/3 від 1 березня 2005 присвоєно звання почестний доктора Київського Слов'янського Університету
З 1989 року керівник інституту біонічної медицини - Акутон.

Відгуки про лікаря Миргородський Валерій

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук