Медичний порталЛікаріКиївОртопедІзмайлов Дмитро Гарісоновіч
Ізмайлов Дмитро Гарісоновіч

Ізмайлов Дмитро Гарісоновіч

Ортопед Травматолог Гомеопат (нетрадиційна медицина) Народна і нетрадиційна медицина ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина) Фтизіатр Вертебролог

Київська область, Київ
Центр доктора Ізмайлова
+38 (044) 33-11-906
+38 (044) 33-13-834
+38 (044) 33-11-980

Про лікаря

Доктор Дмитро Ізмайлов заслужений діяч фізичної культури та спорту, заслужений доктор, минулого лікар Національної олімпійської збірної з гімнастики, на сьогоднішній день керівник медичного центру.
Дмитро Ізмайлов має величезний досвід лікування захворювань хребта, суглобів, варикозу, головного болю, реабілітації після травм і переломів, як у професійних спортсменів, так і у людей від спорту далеких.
Завдяки тому, що у професійному спорті багато препаратів, що перебувають у будь-якій аптеці, заборонені, доктор Ізмайлов, на додаток до традиційних методів лікування, освоїв безліч прийомів немедикаментозної терапії з самих різних шкіл медицини.
Дмитро Ізмайлов - учень академіка російської Медичної академії Готовскій Ю.В., одного з засновника школи практичної електропунктури, який зробив величезний внесок у розвиток біорезонансної діагностики і терапії.
Прийоми склеротерапії доктор Ізмайлов освоював у провідних німецьких фахівців з неопераційну лікуванню варикозу у м. Баден-Баден (Німеччина).
А таких прийомів китайської традиційної медицини, як голковколювання, акупунктура, лікувальний масаж, розслабляючий масаж і іншим, доктор Ізмайлов навчався в Китаї, в Центрі традиційної китайської медицини Тянь Ши.
В якості доктора Національної олімпійської збірної зі спортивної гімнастики Дмитро Ізмайлов готував спортсменів і брав з ними участь у трьох олімпіадах, а також у чемпіонатах світу та Європи, на яких наші спортсмени неодноразово піднімалися на п'єдестал пошани.

Відгуки про лікаря Ізмайлов Дмитро Гарісоновіч

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук