Медичний порталЛікаріДніпропетровськГінекологМедвєдєв Михайло Володимирович
Медвєдєв Михайло Володимирович

Медвєдєв Михайло Володимирович

Гінеколог Акушер

Обласна клінічна лікарня ім. Мечникова
Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
"Он Клінік Дніпро", пр-т К. Маркса, 107-А Дніпропетровська обласна лікарня ім. І.І. Мечникова, пл. Собрная, 14
+38 (056) 745-88-88
+38 (0562) 310-310
Сховати карту
Інші місця роботи:
Клініка сімейної медицини
м. Дніпропетровськ, вул. Горького, 16

Про лікаря

К.м.н., лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства і гінекології ДДМА, автор понад 90 наукових робіт, 7 патентів.

За роки навчання в медакадемії 3,5 місяця стажувався в акушерському та гінекологічних відділеннях клініки OLMMC в США, м. Нью-Йорк.

Народився в м. Дніпропетровськ в 1978 році.

У 2001 році закінчив Дніпропетровську державну медичну академію з відзнакою, у 2003 році закінчив магістратуру за фахом з відзнакою, з 2006 року кандидат медичних наук, учасник численних семінарів і конференцій з різних питань акушерства і гінекології.

Серед них по оперативної гінекології:

2006 Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ. Школа-семінар за участю міжнародних експертів "Сучасні досягнення та перспективи ендоскопічної хірургії в гінекології".

2006 Клініка "Медіком", м. Київ Науково-практична конференція за участю міжнародних експертів "Сучасні малоінвазивні втручання на органах репродуктивної системи і тазового дна у жінок".

2007 Кафедра акушерства і гінекології Вінницького медичного університету, м. Вінниця "Вагінальна хірургія", професор Процепко А.А.

2007 Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ. Курси тематичного удосконалення "Актуальні питання ендоскопії в гінекології".

2008 МОНІІАГ, відділення оперативної гінекології, м. Москва. Курс практичного освоєння оперативного лікування внутрішньоматкових патологій на приладах Versapoint, Versascope, Thermachoice, професор Попов А.А.

2008 Клініка "ГАРВІС", м. Дніпропетровськ. Курс практичного навчання методиці хірургічного лікування з використанням Prolift, TVT Obturator, TVT Secur (професор Беженар В.Ф., м. Санкт-Петербург, НДІ акушерства і гінекології ім. Д.О. Отта, відділення оперативної гінекології).

2009 Санкт-Петербург. Практичні курси навчання методиці хірургічного лікування з використанням Prolift, TVT Obturator, TVT Secur (професор Беженар В.Ф., м. Санкт-Петербург, НДІ акушерства і гінекології ім. Д.О. Отта, відділення оперативної гінекології).

2010 Київ Міжнародна конференція "Нове обличчя гінекологічної хірургії 2010".

2011 Гамбург (Німеччина). Європейські курси з навчання лапароскопії в гінекології.

Відгуки про лікаря Медвєдєв Михайло Володимирович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук