Медичний порталЛікаріДніпропетровськХірургМочайло Сергій Володимирович
Мочайло Сергій Володимирович

Мочайло Сергій Володимирович

Хірург Гінеколог Акушер Ендоскопіст

Клініка "Гарвис"
Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
Клініка "ГАРВІС", вул. Батумська, 13
+38 (0562) 35-10-20
+38 (0562) 35-11-00

info@garvis.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Член Європейського товариства гінекологічної ендоскопії (ESGE), Російської асоціації гінекологів-ендоскопістів (РАГЕ), Російської асоціації ендометріозу (РАЕ).

Напрямок роботи:

Ендоскопічні операції в гінекології. Виконує всі види гістероскопічного і лапароскопічних операцій в гінекології та урогінекології, в тому числі лапароскопічні операції при опущенні тазових органів, стресовому нетриманні сечі, міхурово-вагінальних свищах. Хірургічний стаж з 1993 р., в Клініці ГАРВІС працює з 1997 р.

 

Стажування:

  • - Стажування у Міжнародному Центрі Ендоскопічної хірургії (CICE) (базовий курс), м. Клермон-Ферран, Франція, 2008 р.,
  • - Стажування у Міжнародному Центрі Ендоскопічної хірургії (CICE) (просунутий курс), м. Клермон-Ферран, Франція, 2011 р.
  • - Учасник і доповідач міжнародних та всеукраїнських конференцій (Франція, Італія, Іспанія, Великобританія, Росія, Казахстан, Україна).

Першим у Дніпропетровську виконав такі операції, як лапароскопічна промонтофіксація і операція Берча, лапароскопічна гістеректомія з лімфаденектоміей, лапароскопічне закриття міхурово-вагінального свища, лапароскопічна реконструкція сечоводу після травми, лапароскопічна міомектомія із застосуванням ультразвукового скальпеля і пошаровим ушиванням ложа вузла, лапароскопічне видалення рудиментарного роги матки, гістерорезктоскопіческая міомектомія, гістерорезектоскопіческій аблация ендометрію і розсічення внутрішньоматкової перегородки та ін

За час роботи в клініці виконав більше 2,5 тис. ендоскопічкескіх операцій.

Відгуки про лікаря Мочайло Сергій Володимирович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук