Медичний порталУстановиДніпропетровськКлінікаКлініка сімейної медицини
Клініка сімейної медицини

Клініка сімейної медицини

Клініка

м. Дніпропетровськ, вул. Горького, 16 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (0562) 310-310 - регистратура
+38 (0562) 310-310 - скорая помощь
+38 (0562) 310 318 - аптека
+38 (0562) 310 304 - Центр здоровья женщины
+38 (0562) 310 308 - Отделение педиатрии
clinika.ksm@gmail.com
vkontakte
facebook
Сховати карту

Про установу

"Клініка сімейної медицини" - перша приватна Клініка повного циклу, відкрита в Дніпропетровську в 1996 р. Це медичний центр європейського типу з удосконаленим і якісно новим рівнем обслуговування пацієнтів. Клініка забезпечує комплексний підхід до здоров'я пацієнтів - діагностика, лікування, профілактика, реабілітація, а також надання медичних послуг усім членам сім'ї в рамках програми "Сімейний лікар ". На сьогоднішній день більше 160 000 сімей доручили турботу про своє здоров'я Клініці. Разом з сімейними лікарями в "Клініці сімейної медицини" працюють фахівці ще з 19 клінічним програмам (з гастроентерології, пластичної хірургії , ортопедії, травматології, гінекології та ін), а також лікарі -консультанти з лікувальних установ міста та області.

У Клініці працюють і консультують лікарі 42 спеціальностей, які володіють найсучаснішими медичними технологіями та методиками. Крім традиційних, при лікуванні застосовуються такі методи як: озонотерапія, мезотерапія, інфрачервона коагуляція, рефлексотерапія, аргоноплазмові і радіохвильова терапія, фототерапія та ін. Використовується сучасне обладнання та апаратура фірм "Zeiss", "Pentax", "General Electric", "Stryker", "Toshiba", "Olympus", "KARL STORZ", "STORZ MEDICAL", "Ulrich medical" і т.д.

Клініка сімейної медицини співпрацює з лікувально - профілактичними установами м. Дніпропетровська , далекого і ближнього зарубіжжя: з одного боку приймаючи пацієнтів для здійснення діагностики, з іншого - відправляючи хворих в спеціалізовані клініки на лікування у разі потреби.

Фахівці

Гінеколог

Акушер

Хірург

Гастроентеролог

Ендоскопіст

Кардіолог

Дерматолог

Венеролог

Педіатр

Алерголог

Імунолог

Спеціалісти

Акушер, Алерголог, Андролог, Венеролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Дерматолог, Дієтолог, Імунолог, Кардіолог, Косметолог, Ендоскопіст, Педіатр, Хірург

Відгуки про Клініка сімейної медицини

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук