Медичний порталЛікаріКиївСтоматологКольба Олександра Орестівна
Кольба Олександра Орестівна

Кольба Олександра Орестівна

Стоматолог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Дніпровська Набережна, 25
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-стоматолог вищої категорії (терапевтична стоматологія та загальна стоматологія). Кандидат медичних наук.
Закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут. Постійно бере участь у конференціях, з\'їздах, симпозіумах, майстер-класах провідних стоматологів України та світу. Займається науковими дослідженнями в галузі менеджменту та маркетингу в стоматології. Член асоціації стоматологів та пародонтологів України.
Основна спеціалізація:
У практичній діяльності спеціалізується на таких видах терапевтичних робіт: ендодонтія (лікування кореневих каналів); ​​реставрація (відновлення пломбувальними матеріалами різних груп зубів); пародонтологія (лікування захворювань тканин навколо зубів).
Філософія лікування:
"У процесі роботи використовую індивідуальний підхід до пацієнта, індивідуальне призначення препаратів в залежності від загальних захворювань організму. При необхідності використовую паралельну консультацію та обговорення лікаря, який лікує основне захворювання організму, для визначення адекватного раціонального лікування. Підтримую принцип ведення пацієнта, де прояв патологічних процесів в порожнині рота є першим проявом загального захворювання організму, або його наслідком. При консультації та огляді рекомендую консультації інших фахівців для завчасної профілактики можливих захворювань. Бажаю Вам здорової усмішки!"

Відгуки про лікаря Кольба Олександра Орестівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук