Медичний порталЛікаріКиївКардіологЄпанчінцева Ольга Анатоліївна
Єпанчінцева Ольга Анатоліївна

Єпанчінцева Ольга Анатоліївна

Кардіолог

Київський міський центр серця
Київська область, Київ
Київський міський центр серця, вул. Братиславська, 5а
+38 (044) 291-61-31
+38 (044) 513-24-46
+38 (044) 291 61-95
+38 (044) 291-61-60
info@heart.kiev.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-кардіолог вищої категорії, к.м.н.
1996 р. - закінчила Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця.
1998 р. - початок наукової діяльності у відділенні аритмій серця ННЦ "Інститут кардіології ім. Акад. М.Д.Стражеска" АМНУ.
2005 р. - захистила кандидатську дисертацію "Діагностичне і прогностичне значення інтервалу QT у хворих на ішемічну хворобу серця" за спеціальністю "кардіологія".
2008 - завідуюча консультативно-діагностичним відділенням КМКЛ "Київський міський центр серця".
Щорічно консультує близько 3000 пацієнтів з різною серцево-судинною патологією і самостійно проводить такі методи клінічного дослідження: електрокардіографія, ехокардіографія, тести з фізичним навантаженням, добовий моніторинг ЕКГ, проведення телемоніторингу ЕКГ, добовий моніторинг артеріального тиску, методики ряду фармакологічних проб.
2009 р. - доцент кафедри кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
Є автором 134 наукових праць і 32 статей, в т.ч. за кордоном.
Бере активну участь у науково-практичних конференціях, пленумах, конгресах, з'їздах. Має нововведення з проблем електрофізіології та аритмологии.
Була співавтором Національного рекомендацій: "Раптова серцева смерть: фактори ризику та профілактика", які були прийняті на VI Національному конгресі кардіологів України, проектів: "Амбулаторний холтерівський моніторинг ЕКГ", "Порушення реполяризації шлуночків серця: механізми виникнення, методи виявлення та клінічне значення" , "Синкопальні стану в кардіологічній практиці".
Проходила стажування у провідних клініках Німеччини та Франції.
Секретар правління "Всеукраїнської асоціації фахівців з аритмологии і електрофізіології серця", член редакційної ради журналу "Кардіохірургія та інтервенційна кардіологія".
Є членом Асоціації кардіологів України, Асоціації серцево-судинних хірургів України та Українського доплерівського клубу.
Щорічно бере участь у конгресах з серцевої недостатності Європейського товариства кардіологів, а також конгресах Європейського товариства кардіологів та з ехокардіографії.
Указом Президента України № 401/2012 від 16 червня 2012 присвоєно почесне звання "Заслужений лікар України" (посвідчення № 4118, ПЗ № 004466).

Відгуки про лікаря Єпанчінцева Ольга Анатоліївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук