Медичний порталУстановиКиївМедичний центрКиївський міський центр серця
Київський міський центр серця

Київський міський центр серця

Медичний центр , Дитяча поліклініка, Поліклінка

вул. Братиславська, 5а , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 8.00 - 16.00
+38 (044) 291-61-31
+38 (044) 513-24-46
+38 (044) 291 61-95
+38 (044) 291-61-01
+38 (044) 291-59-81
+38 (044) 291-61-58
Fax: +38 (044) 291-61-02
info@heart.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

Ідея створення європейської кардіохірургічної клініки високого рівня була реалізована в Київському Міському Центрі Серця 2007 року. Вперше в Україні в стінах однієї клініки зібрались експерти в галузі попередження захворювань та вад серця, діагностики, терапії, хірургії, анестезіології та реабілітації. Завдяки масштабній концентрації знань в області медицини в Центрі Серця вже сьогодні стало можливим лікування вад серця у новонароджених, лікування стенокардії і гіпертонії, а також успішне проведення операцій (стентування коронарних артерій, шунтування серця, протезування клапана, мініінвазивна кардіохірургія і трансплантація серця).
Побудований та обладнаний за світовими стандартами,
Центр Серця є перлиною української медицини і предметом гордості киян!

 

Центр Серця спроектований на основі найсучасніших технічних і медичних рішень. Якісне обладнання дозволяє проводити повноцінну діагностику та лікувати найскладніші вади серця і судин шляхом коронарографії, сцинтиграфії та комп'ютерної томографії. Завдяки новітнім ультразвуковим апаратам за допомогою різних операцій (шунтування серця, протезування клапана) фахівці Центру Серця виліковують складні хвороби - стенокардію, гіпертонію, вади серця. У п'яти сучасних операційних та чотирьох лабораторіях ангіографії в рік виконуються до 5000 складних операцій, кожна з яких дозволяє усунути вроджений або набутий порок серця, виконати аортокоронарне шунтування серця та стентування коронарних артерій.

Яскравий і привітний - як зовні, так і всередині. Перше враження, яке справляє Центр Серця - багато світла, багатство скла, відкритість, тепло і безпеку. Розташований далеко від великих і шумних вулиць, але при цьому має зручні паркування та транспортну розв'язку.

Центр Серця розташований в парковій зоні. Сосновий ліс, доріжки і лавочки, зелені газони з квітами є частиною терапії для пацієнтів. Крони соснового лісу створюють відчуття захищеності і гармонії з природою. Великий простір спокою та комфорту створено для якісного перебування в клініці.

У Центрі Серця - комфортні палати з телефонами і телевізорами, інформаційні табло для пацієнтів і гостей. Є можливість відвідати дружнє кафе.
 
Вся технологічна та медична ідеологія Центру Серця підпорядкована одній меті - подарувати нашим пацієнтам якісно нове життя!

Фахівці

Функціональна діагностика

Кардіолог

Імунолог

Акушер

Спеціаліст УЗД

Уролог

Отоларинголог (ЛОР)

Офтальмолог (окуліст)

Інфекціоніст

Хірург

Ендоскопіст

Стоматолог

Спеціалісти

Кардіолог, Отоларинголог (ЛОР), Інфекціоніст, Ендокринолог, Хірург, Ендоскопіст, Спеціаліст УЗД, Офтальмолог (окуліст), Стоматолог, Імунолог, Акушер, Гінеколог, Функціональна діагностика, Уролог

Відгуки про Київський міський центр серця

Елена

04.03.2014 в 14:52

Обращались по направлению в Центр сердца к урологу. Остались крайне недовольны. Дождавшись приема (бывает очень редко, потому что врач работает, как нам объяснили, \"по вызову\"), сам прием длился менее 5 мин. Взглянув на результаты общих анализов мочи и крови, врач сразу сказал, что по его части проблем нет. А если будут - приходите. Никакого обследования не было. И все. Вопрос - зачем держать таких врачей в клинике? репутация и квалификация заведения уже опускается до уровня городской поликлиники???

Додати відгук