Медичний порталЛікаріКиївГінекологРомащенко Оксана Василівна
Ромащенко Оксана Василівна

Ромащенко Оксана Василівна

Гінеколог

Український інститут сексології та андрології
Київська область, Київ
Український інститут сексології та андрології, вул. Юрія Коцюбинського, 9а, корпус № 2, 3 поверх
+38 (044) 486-53-36
+38 (044) 486-58-87
Sexology@sexology.kiev.ua
Сховати карту

Про лікаря

Доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник, лікар-гінеколог

Лікар-консультант

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, головний науковий співробітник відділу сексопатології та андрології ДУ "Інститут урології НАМН України", віце-президент Української Асоціації сексологів і андрологів.

У 1989 році захистила кандидатську дисертацію на тему "Роль хламідійної інфекції у виникненні жіночого безпліддя". В Україні це була перша робота, присвячена ролі хламідійної інфекції у виникненні порушень репродуктивного здоров'я жінок, позитивно відзначена на Міжнародних конференціях, в тому числі, в Росії, Франції, Швейцарії, Фінляндії, Ізраїлі.

У 1994 році проходила стажування в Парижі (Франція) в кадрі наукового проекту "Удосконалення системи планування сім'ї в Україні", що збіглося з активним співробітництвом з професором Жанін Анрі-Сюше.

У 1998 році-стипендіат Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, стажування в Брюсселі за програмою "Ознайомлення з досвідом роботи Системи планування сім'ї Бельгії".

У 2001 році захистила докторську дисертацію на тему "Запальні захворювання геніталій у дівчаток і дівчат (етіологія, патогенез, прогнозування і лікування)".

З 2001 по теперішній час працює головним науковим співробітником у відділі сексопатології та андрології ДУ "Інститут урології НАМН України".

Автор понад 200 наукових праць, в тому числі 182 наукових статей, 5 монографій.

Провідний напрямок - урогінекологія, жіноча сексологія.

Відгуки про лікаря Ромащенко Оксана Василівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук