Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Новий зір"
Медичний центр Новий зір

Медичний центр "Новий зір"

Медичний центр , Оптика

вул. Глибочицька, 17 , Київ, Київська область
+38 (044) 230-80-80
+38 (067) 504-39-06
glasses@zir.org.ua
facebook
http://www.zir.com.ua
Головний лікар
Пархоменко Георгий Яковлевич
Сховати карту

Про установу

У жовтні 2004 року відкрилася київська клініка Новий зір, з якої почалася історія розвитку та становлення однієї з найбільших в Європі мережі офтальмологічних клінік. Сьогодні рівень послуг і оснащення клініки не поступаються кращим аналогічним приватним установам світу.
Ми залишаємося першими в Україні за кількістю пацієнтів, за рівнем надання офтальмологічних послуг, за ступенем оснащеності та впровадження новітніх досягнень світової офтальмології.
За роки роботи нам вдалося зібрати найсильнішу команду лікарів в Україні - офтальмохірургів-новаторів з колосальним досвідом, які першими впроваджують новітні досягнення світової офтальмології, роблячи їх доступними для українських пацієнтів. Всі інноваційні методи і розробки ми застосовуємо, тільки переконавшись у їх суворій відповідності вимогам безпеки і позитивний досвід використання у пацієнтів зарубіжних клінік.
Міністерством охорони здоров'я України київській клініці Новій зір присвоєна вища категорія. Наша матеріально-технічна база не має аналогів в Україні. Клінічне обладнання регулярно оновлюється, а всі витратні матеріали сертифіковані в Європі і схвалені Міністерством охорони здоров'я. За роки роботи нам довірили своє здоров'я понад 100 000 пацієнтів, ми зробили більше 70 000 операцій. Ми надаємо абсолютно всі доступні на сьогодні види діагностики та відновлення зору і намагаємося допомогти кожній людині, незалежно від складності його випадку. Індивідуальний підхід до пацієнта - наше кредо. А результат нашої роботи - здоров'я ваших очей і можливість знову побачити світ у всьому розмаїтті барв і відтінків.
Більше 20% наших пацієнтів спеціально приїжджають в Україну з Європи і США, щоб отримати тут високоякісну офтальмологічну допомогу, але в рази дешевше, ніж удома. Наші ціни орієнтовані на українських громадян. У клініці постійно діє система соціальних знижок.
Ми докладаємо всіх зусиль, щоб кожен житель України міг отримати найякіснішу офтальмологічну допомогу європейського рівня, не виїжджаючи за кордон.

Відгуки про Медичний центр "Новий зір"

Инна

26.06.2014 в 14:11

Мне делали лазерную операцию, лечили глаукому на начальной стадии. Нужно было наладить отток внутриглазной жидкости, чтоб не повышалось внутриглазное давление. Метод гораздо менее травматичный, чем хирургическое вмешательство. Мне помогло, по крайней мере уже год прошел, повторно пока не назначают, давление в норме. Операции делают качественно, врачи хорошие.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі