Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Ендомед"
Медичний центр Ендомед

Медичний центр "Ендомед"

Медичний центр

вул. Героїв Севастополя, 30, каб. 72 , Київ, Київська область
+38 (044) 599-30-80
+38 (050) 334-83-30
+38 (067) 375-14-57
+38 (050) 410-78-90
Fax: +38 (044) 455-48-47
endomed@visti.com
http://www.endomed.com.ua
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Ендомед", заснований на базі Національного інституту хірургії та трансплантології АМН України ім .. А.А. Шалімова у грудні 1996 р. з метою забезпечення лікувальних установ України новими технологіями та необхідним медичним інструментарієм.
З II-ї половини ХХ століття в світі почався стрімкий розвиток медицини, що спричинило за собою відкриття нових галузей. Як показав час однієї з перспективних галузей медицини яка почала розвиватися в той час стала рентгенендоваскулярної хірургія.
Україна як країна, що розвивається не могла залишитися осторонь від подій що відбуваються в медицині світу. Так в Україні на початку 80 - х років почали проводитися ангіографічні дослідження та виконано перші рентгенхірургічних операції.
Становлення рентгенхірургія в Україні гостро поставило питання забезпечення лікувальних установ необхідним інструментарієм. Це і стало вирішальним чинником створення Медичного центру "Ендомед" - єдиного виробника в Україні медичного інструментарію для рентгенендоваскулярної хірургії.
Основні розробки центру:
- постійні і тимчасові кава-фільтри "ОСОТ", "Восьминіг" для профілактики та лікування ТЕЛА (тромбоемболії легеневої артерії), пристрої для імплантації, тромбоекстрактори;
- стенти і ендопротези "ендосом" для кровоносних судин, стравоходу, урології, кишечника;
- протези кровоносних судин з ПТФЕ (НПК \"ЕКОФЛОН\", Росія);
- медичні імплантати з ПТФЕ (НПК \"ЕКОФЛОН\", Росія)
- Латки для пластики дефектів черевної стінки,
- Латки для реконструкції судин,
- Мембрани для пластики перикарда,
- Хірургічних мембран, замінники м\'яких тканин;
- екстрактори для видалення сторонніх предметів;
-  пінополіуритановий емболи для лікування фіброміоми матки і ангіодісплазіі;
- написання статей;
- проведення та участь у наукових семінарах та курсах підвищення кваліфікації.
Можлива організація проведення операцій (ТЕЛА, захворювання вен, фіброміома матки, судинних аневризм, морбідного ожиріння, варикоцеле, прицільної пункційної біопсії або введенні лікарських препаратів, фармакотерапія гострого болю, Сонаце порожнини, усунення кістозних утворень) на базі провідних клінік Києва та України (І- т Шалімова, І-т Амосова, ЦМКЛ м. Києва).
Медичний центр "Ендомед" активно займається науково-просвітницькою роботою, проводячи наукові семінари та конференції, де розглядаються питання сучасних методик лікування на підставі новітніх технологій, впровадження новітніх технологій в практику і детально вивчаються потреби української медицини вже не тільки в області рентгенхіругіі.
Так у 2002 р. на базі национального технічного університету України "КПІ" було створено науково - виробниче підприємство "ТЕХНОТРОНІКС".
Основні розробки:
- установка для дезінфекції ендоскопів та медичного інструментарію "НЕРПА";
- розробка та оснащення ендоскопічних кабінетів;
-  стенти і ендопротези \"ендосом\" для стравоходу, кровоносних судин, урології, товстої кишечник, а також для закритої дакриоцисториностомия;
- медичні імплантати з політетрафторетілену (імплантати для офтальмології (склеропластікой і зміцнення склери), вкладиші-імплантати орбітальні для офтальмології, мембрани для регенерації тканин пародонту і регенерації кісткової щелепно-лицевої тканини, латки для пластики дефектів черевної стінки, латки для реконструкції судин, мембрани для пластики перикарда, хірургічні мембрани, замінники м'яких тканин,) спільно з НВК "Екофлон" (Росія)
-  імплантати з силікону при бужування слізних каналів
- вироби з силікону і політетрафторетилену (трубки, ущільнювальні кільця, пластини).

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст), Хірург, Судинний хірург, Ендоскопіст

Відгуки про Медичний центр "Ендомед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук