Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Біофармтех"
Медичний центр Біофармтех

Медичний центр "Біофармтех"

Медичний центр , Швидка допомога, Лікувально-діагностичний центр, Клініка, Денний стаціонар, Лікарня

вул. Героїв Севастополя 30 (Медмістечко) Інститут хірургії та трансплантології АМН України, 4 поверх , Київ, Київська область
Пн-Нд: 0.00 - 24.00 - невідкладна допомога
+38 (044) 455-24-15
+38 (044) 408-90-80

Fax: +38 (044) 408-74-12
info@biofarm.kiev.ua
http://www.biofarm.kiev.ua
Сховати карту
Філії:
Медичний центр "Біофармтех"
вул. Мануїльського, 19, 3 поверх

Про установу

Медичний Центр "Біофармтех" організований у травні 1996 року. Клініка розташована на 4 поверсі Київського інституту хірургії і трансплантології АМН України, заснованої академіком А. А. Шалімовим. Штат співробітників складається з провідних фахівців цього інституту, які займаються хірургічним і консервативним лікуванням захворювань органів травлення, серця і судин, діагностикою та лікуванням цукрового діабету, органів жіночої і чоловічої сечостатевої системи.

Досвід, талант, відданість справі та всі необхідні складові успіху зробили клініку "Біофармтех" установою з репутацією самого високого рівня.

На базі медцентру "Біофармтех" відкрито терапевтичне відділення і відділення невідкладної медичної допомоги, які, як і медцентр, працюють цілодобово.

Стаціонар оснащений сучасною медичною апаратурою, що має клінічну та діагностичну лабораторію і операційну, оснащену сучасним обладнанням. У клініці є біохімічна лабораторія, де по 75 параметрів крові та сечі протягом двох годин «описується» повна картина стану здоров'я. Стаціонар хірургічного відділення розрахований на 19 ліжка, терапевтичного - на 10 ліжок. Комфортні умови перебування та високий професійний рівень фахівців, забезпечення медикаментами останнього покоління, що дозволяє в найкоротші терміни вилікувати пацієнта. Середня тривалість перебування в стаціонарі після операції складає 5 днів. У клініці організовано денний стаціонар, де після всебічного обстеження, проводиться лікування. Крім медикаментозного забезпечення в повному обсязі, ми можемо запропонувати комфортабельні палати типу "люкс" (1-но, 2-х і 3-х місні). При зверненні з патологією, яка не є профільною для МЦ, для консультування запрошуються лікарі інших спеціальностей. В результаті такого підходу здійснюється кваліфікований відбір хворих для стаціонарного, хірургічної та терапевтичної допомоги, лікування в умовах денного стаціонару. Хворі в клініці перебувають на повному медикаментозному забезпеченні. Застосовуються одноразові витратні матеріали провідних фірм. Санітарно - побутові умови, харчування хворих здійснюється згідно з діючими санітарними нормами і правилами.

Хірургія. Надаємо планову і ургентну медичну допомогу: ендоскопічні лапароскопічні, черезкожные, абдомінальні операції, операції з міні-доступом, ангиохирургия.

Всі хірургічні технології забезпечені сучасним обладнанням і витратним матеріалом, супроводжуються ангіографією, рентгенологічними дослідженнями, УЗД, ЕФГДС, ЕРХПГ, ФКС, лабораторіями. У післяопераційний період пацієнт знаходиться під індивідуальним наглядом кваліфікованого і дбайливого персоналу.

Гінекологія. Проводимо консервативне і хірургічне лікування запальних процесів, безпліддя, ерозії шийки матки, урогінекологічних інфекцій та інших захворювань, обстеження у зв'язку з порушенням менструального циклу в умовах стаціонару, а також амбулаторного лікування. Лікар-гінеколог проводить профогляди, консультації з питань контрацепції, патологічного клімаксу та підбору контрацептивів, огляди (УЗС молочної залози) з метою профілактики раку молочної залози.

Кардіологія. Комплексне обстеження і лікування захворювань серцево-судинної системи, лабораторна діагностика порушень ліпідного обміну (включаючи холестерин, його фракції, тригліцериди), маркери гострого інфаркту міокарда (включаючи миокардиальную фракцію реатикиназы, тропонин I). Проводиться функціональна діагностика: ЕКГ, ЕХО КГ, добове холтерівське моніторування ЕКГ, артеріального тиску.

Гастроентерологія. Проводиться консерватиное лікування та діагностика захворювань стравоходу, шлунка і двендцатиперстной кишки, товстого та тонкого кишечника, пострезекционных синдромів, хронічного панкреатиту, гепатиту, первинних і вторинних форм кишкового дисбіозу.

Сучасна апаратура та інструментарій дозволяють проводити лікувальні маніпуляції в області патологічного вогнища, що призводить до скорочення термінів лікування практично в два рази. У розпорядженні гастроентеролога є обладнання для гастроскопії, колоноскопії, а також обстежень, виконуваних специялистами-радиологами: комп'ютерна томографія, рентгенографія.

Неврологія. Комплексне лікування захворювань центральної і периферичної нервової системи, вегетативних дисфункцій соматогенного генезу. Проводиться діагностика та лікування синдрому хронічної втоми, астенічного та астенодепресивного синдрому.

Діагностика. ЕКГ, УЗИДГ судин, МРТ.

Урологія. Медичний центр "Біофармтех" пропонує повний обсяг обстеження запальних захворювань урогенітальної сфери, у тому числі, що передаються статевим шляхом. У клініці є цистоскопическое обладнання, що дозволяє проводити ендоскопічне обстеження нижніх сечовивідних шляхів, проводити тракції дрібних конкрементів з нижніх відділів сечоводу і сечового міхура, що дозволяє нормалізувати уродинаміку без хірургічного втручання.

Спеціалісти

Хірург, Гінеколог, Уролог, Гастроентеролог, Кардіолог, Невролог, Спеціаліст УЗД, Невідкладна медицина

Відгуки про Медичний центр "Біофармтех"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук