Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка сімейної медицини "Здорова сім'я"
Клініка сімейної медицини Здорова сім'я

Клініка сімейної медицини "Здорова сім'я"

Клініка , Лікувально-діагностичний центр, Косметологія, Поліклінка

вул. Круглоуніверситетська, 3-5, оф. 71, Київ, Київська область
+38 (044) 235-23-58
+38 (044) 220-02-72
+38 (044) 220-02-70

Fax: +38 (044) 234-92-11
http://zdorovasimya.com.ua
Сховати карту

Про установу

У січні 2003 року в самому центрі Києва, недалеко від станції метро "Хрещатик" відкрилася клініка "Здорова сім'я".
На даний момент - це приватна поліклініка з високими стандартами обслуговування. Тут Вам запропонують широкий спектр медичних послуг. Для роботи в Клініці "Здорова сім'я" залучені найдосвідченіші фахівці різних спеціальностей. Це група однодумців, професіоналів, лікарів високої кваліфікації, які готові в одному місці, колегіально вирішувати питання медичного обслуговування сучасної сім'ї.
У затишних стінах нашої клініки Ви навіть не відчуєте, що знаходитеся в поліклініці. М'який, що розташовує інтер'єр, привітні обличчя персоналу. Вас оточує майже домашня атмосфера доброзичливості і турботи. Тут немає черг, і Ви можете прийти до потрібного Вам лікаря в зручний для Вас час. Але найголовніше, цим людям Ви можете довіритися. Тому що вони професіонали.
Всі лікарі мають високі категорії, мають науковими ступенями, багато років працюють в медицині, словом - найкращі фахівці. Клініка "Здорова сім'я" заснована на їх безцінному досвіді.
До Ваших послуг:
- Консультації спеціалістів та лікування гострих і хронічних захворювань;
- Профілактичні та оздоровчі програми;
- Інструментальна діагностика та лабораторні дослідження;
- Медична косметологія (мезотерапія, контурна пластика, фотоепіляція, масаж, ін'єкції діспорта);
- Гідроколонотерапія.
Ми можемо запропонувати Вам виїзд лікаря додому або в офіс, проведення профілактичних оглядів для корпоративних клієнтів і фізичних осіб.
Беручи до уваги індивідуальні, сімейні і корпоративні інтереси, а також можливість звернення клієнта в клініку через страхову компанію, ми пропонує Вам різноманітні умови оплати медичних послуг, наданих в Клініці "Здорова сім'я".
За роки роботи, клініка придбала репутацію надійного і заслуговує довіри медичного закладу і ми вдячні за довіру, яку Ви нам надаєте.

Фахівці

Отоларинголог (ЛОР)

Спеціалісти

Венеролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Дерматолог, Дієтолог, Кардіолог, Косметолог, Невролог, Нефролог, Отоларинголог (ЛОР), Ендокринолог, Офтальмолог (окуліст), Мамолог, Терапевт, Сімейний лікар, Уролог, Проктолог, Хірург, Ревматолог

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї установи. Але ви можете їх додати.

Додати коментар