Медичний порталУстановиСімферопольКлінікаКлініка Кримського державного медичного університету
Клініка Кримського державного медичного університету

Клініка Кримського державного медичного університету

Клініка , Лікарня, Поліклінка, Лабораторія

бул. Леніна, 5/7 , Сімферополь, Крим
+38 (0652) 60-11-74
http://www.csmu.edu.ua/site/page/show/docid/169936
Сховати карту

Про установу

Клініка КДМУ являє собою багатопрофільний лікувально-профілактичний діагностичний комплекс, який був створений в 2005 році на базі Кримського Державного Медичного Університету імені С.І. Георгієвського.

Лікарі клініки є спеціалістами вищої та першої категорії, провідними професорами і доцентами КДМУ. У своїй роботі вони використовують сучасні високоінформативні методи діагностики та лікування згідно з визнаними світовими стандартами.

Амбулаторну допомогу надає поліклінічне відділення з діагностичними кабінетами:
- УЗ діагностики
- Ендоскопії
- Функціональної діагностики
- Відділення променевої діагностики
- Діагностична лабораторія

Поліклінічне відділення у середньому приймає до 30 000 пацієнтів за рік. У поліклініці ведуть консультативні прийоми фахівці за такими напрямами: терапія, кардіологія, гастроентерологія, хірургія, гінекологія, офтальмологія, фізіотерапія, неврологія, урологія, отоларингологія, ендокринологія, УЗ діагностика, ендоскопія, психотерапія, інфекційна патологія, дерматовенерологія, нетрадиційна медицина, функціональна діагностика, онкологія, нейрохірургія, ревматологія, пульмонологія, алергологія, ортопедія, проктологія, стоматологія.
Прийом ведуть в тому числі доценти і професори.

У відділенні променевої діагностики в середньому за рік виконують понад 1000 спіральних комп'ютерних томографий (СКТ), близько 9000 цифрових рентгенологічних досліджень. Цифрова малодозовая рентгенографія допоможе виявити початкові форми туберкульозу, саркоїдозу, запальних та онкологічних захворювань.
СКТ - сучасний рентгенологічний метод діагностики, що дозволяє отримувати зображення частин тіла, органів і систем людини в поперечній площині, а також реконструювати зображення в інших площинах: корональної (фронтальної), сагітальній (бічний), косих і криволінійних. КТ-зображення значно перевершують по інформативності звичайну рентгенографію, а також інші методи рентгенологічних досліджень (внутрішньовенну урографію, ірігографію).

Відділення лабораторних досліджень (ОЛІ) щорічно підвищує кількість і якість клінічних лабораторних і иммуноферментних досліджень, що дозволило поставити ОЛІ в ряд кращих лабораторій АРК. За останній рік проведено понад 110 тисяч аналізів методом ІФА, НРИФ, ПЛР, не враховуючи гематологичекие, біохімічні та інші лабораторні дослідження.

Стаціонарне лікування в клініці проводиться за двома основними медичними напрямками:
терапевтичному - у Відділенні ендокринно-метаболічного серцево-судинної патології
і хірургічному - у відділі лапароскопічної хірургії та нових медичних технологій.

У відділенні лапароскопічної хірургії в 2011 році виконана 2131 операція. Не було жодного ускладнення інфекційного характеру. Післяопераційної летальності немає. Пріоритетне направлениее діяльності - малоінвазивна хірургія. Успішно виконуються радикальні операції при пухлинах нирок, передміхурової залози, сечового міхура, статевих органів.

В даний час у відділенні впроваджено лапароскопічні операції при захворюваннях стравоходу (ахалазії кардії, грижі стравохідного отвору діафрагми); лапароскопічні гинекологиеческие, урологічні операції; лапароскопічна холецистектомія; эндоуретеральная контактна літотрипсія (ультразвукове дроблення каменів у нирках і сечоводах); видеоассистированная вагінальна гістеректомія; полипропиленопластика при опущенні стінок піхви; подовження стегон, гомілок з використанням інтрамедулярного блокованою пристрої; металоостеосинтез при переломах кісток з використанням інтрамедулярного блокованою пристрої; тиреоїдектомія; проводяться пластичні коригують операції.

Основними напрямками діяльності відділення терапевтичного профілю є діагностика та лікування цукрового діабету, проведення спеціалізованого лікування уражень судин серця, головного мозку, очей, нирок, нижніх кінцівок. Проводиться комплексна діагностика і лікування захворювань щитовидної залози, паращитовидних залоз, діагностика і лікування артеріальної гіпертензії ендокринного генезу, ожиріння, метаболічного синдрому, порушень серцевого ритму і провідності серця та інше. За рік у відділенні отримують лікування понад 800 пацієнтів.

У клініці продовжують успішно реалізовувати свою діяльність два спеціалізованих центру:
Центр Репродуктивної Медицини: В центрі здійснюються наступні допоміжно-репродуктивні технології: ЕКЗ, ІКСІ, хетчинг ТЕЗА, інсемінація, донація ооцитів і сперми, криопрограммы. Показники ефективності роботи центру прогресивно збільшують свій ріст, і на сьогоднішній день вони є одними з найкращих в Україні. Відсоток настання вагітності після програм ДРТ становить 49,1%; при програмі ЕКЗ - 45,6%, ІКСІ - 52,8%.Рост цих показників обумовлена не тільки висококваліфікованим медичним персоналом, який черпає свої знання і обменивающимся досвідом із зарубіжними колегами, але і високоспеціалізованих обладнанням ембріологічної лаборатории.Успешно стала застосовуватися методика по вітрифікації ембріонів у криопрограммах, де повністю вдається уникнути утворення кристалічної фази при охолодженні. Метод вітрифікації набагато більш безпечний для ембріонів, ніж повільне заморожування. За останніми даними, при вітрифікації гинуть і руйнуються не більше 10-12% ембріонів, інші ембріони розморожуються без втрат. У той же час, при застосуванні повільного заморожування загибель ембріонів становить 25-65%. Також активно практикується методика допоміжного хетчинга при повторних циклах ДРТ після першої Центр "Око" проводить діагностику, консервативне та оперативне лікування органів зору (рефрактометрія, бесконтанктная комп'ютерна тонометрія, ультразвукове сканування ока; операції факоемульсифікації з імплантацією внутрішньоочних лінз, корекція скло видного тіла, операції при відшаруванні сітківки).

Клініка КДМУ оснащена сучасним обладнанням, одномісними палатами підвищеної комфортності з усіма зручностями. Высококвалифицированые лікарі, турботливий медичний персонал додадуть Вашому перебуванню в клініці максимальну ефективність, затишок та тепло!

Фахівці

Спеціалісти

Терапевт, Хірург, Офтальмолог (окуліст), Анестезіолог, Акушер, Гінеколог, Лаборант, Функціональна діагностика, Променева терапія, Спеціаліст УЗД, Кардіоревматолог

Відгуки про Клініка Кримського державного медичного університету

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук