Клініка Гарвис

Клініка "Гарвис"

Клініка , Медичний центр

вул. Батумська, 13 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
пн-пт.: 8.30 - 17.00 сб.: 8.30 - 14.00 (дзвінки приймаються адміністратором клініки щодня, крім неділі, з 8:00 до 18:00)
+38 (0562) 35-10-20
+38 (0562) 35-11-00
info@garvis.com.ua
http://garvis.com.ua/
Сховати карту

Про установу

В даний час Клініка ГАРВІС під керівництвом професора Березницького Я. С. є багатопрофільним медичним центром, в якому виявляється хірургічна допомогу за такими напрямками: хірургія органів черевної порожнини, ортопедія і травматологія, спінальна нейрохірургія, оперативна проктологія, хірургія вен (флебологія), оперативна гінекологія , хірургія ожиріння, лікування захворювань молочних залоз, реконструктивна і пластична хірургія, оперативна урологія, хірургічна ендокринологія.

Щорічно в клініці виконується більше 2000 операцій, а за 15-річну історію - понад 15 000 успішних операцій. У клініці накопичений величезний практичний досвід хірургічного лікування різних захворювань.

Основними пріоритетами стали застосування в роботі самих ефективних медичних технологій та обладнання, надання пацієнтам послуг європейської якості.

У клініці працює 23 лікаря, з яких три доктори медичних наук, три кандидати медичних наук, 16 лікарів вищої кваліфікаційної категорії. Серед середнього медичного персоналу два заслужених працівника охорони здоров'я України. Такий склад кваліфікованих фахівців у кожному хірургічному напрямку дозволяє надавати високоспеціалізовану хірургічну допомогу і якісний догляд за пацієнтами.

Ми співпрацюємо з провідними клініками Росії, Німеччини, Австрії, Франції, фахівці яких беруть участь у майстер-класах з обміну досвідом, що проводяться в клініці ГАРВІС, а наші фахівці мають можливість стажуватися в зарубіжних клініках.

 

Фахівці

Хірург

Гінеколог

Пластичний хірург

Ортопед

Травматолог

Уролог

Мамолог

Флеболог

Проктолог

Нейрохірург

Ендокринолог

Анестезіолог

Спеціалісти

Гінеколог, Ортопед, Пластичний хірург, Проктолог, Уролог, Флеболог, Хірург, Травматолог, Мамолог, Нейрохірург, Анестезіолог, Ендокринолог

Відгуки про Клініка "Гарвис"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук