Медичний порталУстановиХарківКлінікаБагатопрофільная клініка "ДОКТОР АЛЕКС"
Багатопрофільная клініка ДОКТОР АЛЕКС

Багатопрофільная клініка "ДОКТОР АЛЕКС"

Клініка , Лікувально-діагностичний центр, Стоматологія

вул. Воробйова, 4 , Харків, Харківська область
+38 (057) 719-88-88
+38 (057) 731-12-03
+38 (057) 759-11-31
http://www.doctor-alex.ua/
Сховати карту

Про установу

Клініка працює з 1994 року. Є клінічною базою Харківської медичної академії післядипломної освіти. Тут підвищують кваліфікацію лікарі-курсанти ХМАПО, ведеться спільна науково-дослідницька діяльність. Клініка тісно співпрацює з провідними медичними установами Харкова та України, розвиває співробітництво з вченими та лікарями з інших країн.

У клініці створена потужна діагностична база: сучасна лабораторія, кабінети ультразвукового дослідження (три УЗД апарату експертного класу з 3D-зображенням); рентгенологічне відділення оснащене сучасними рентген апаратами, мультиспіральному комп'ютерним томографом Aquilion 16 виробництва компанії Toshiba (Японія), які допомагають лікареві точно встановлювати діагноз . Крім того, при обстеженні пацієнтів використовуються ЕКГ, добовий моніторинг ЕКГ і АТ, реовазографія, електроміографія, аудіометрія, комп дерматоскопія, фиброгастроскопия, кольпоскопія, гістероскопія, спірографія, цистоскопія, електроенцефалографія та багато іншого.

Сьогодні 70 лікарів представляють всі медичні спеціальності та надають амбулаторну допомогу, у т. ч. хірургічну. При лікуванні захворювань внутрішніх органів успішно застосовуються унікальні методики лапароскопічної та ендоскопічної хірургії, хірургії міні-доступів; проводяться малоінвазивні операції під УЗД контролем, в тому числі ендовазального лазерна коагуляція варикозних вен (ЕВЛК). Є великий досвід в оперативному лікуванні захворювань кисті. У клініці проводяться всі види пластичних операцій, в тому числі інтимна пластика.

ЦЕНТР ЛАЗЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ оснащений декількома типами лазерів. Це обладнання дозволяє проводити різноманітні косметологічні та терапевтичні процедури: епіляцію, шліфовку, фракційне омолодження шкіри; видалення родимок, папілом та інших новоутворень, судинних сіточок, зірочок; корекцію врослого нігтя та ін Лазерні технології успішно застосовуються і в стоматології, зокрема в лікуванні карієсу , пародонтиту, пародонтозу, при відбілюванні зубів, а також у дитячій стоматології.

У відділенні отоларингології використовуються сучасні методи лікування ЛОР-захворювань за допомогою новітнього лазерного і ендоскопічного обладнання, що відповідає сучасній концепції хірургії у світі.

Ми пам'ятаємо давню істину, що лікувати треба не хворобу, а хворого. Звернувшись до будь-якого фахівця клініки "ДОКТОР АЛЕКС", ви завжди можете розраховувати на те, що допомога вам нададуть чесно, професійно, якісно і доброзичливо.

 

Фахівці

Анестезіолог

Дерматолог

Алерголог

Косметолог

Отоларинголог (ЛОР)

Гастроентеролог

Рентгенолог

Спеціаліст комп'ютерної томографії

Невролог

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Гінеколог

Онколог

Стоматолог

Пульмонолог

Ортопед

Ендокринолог

Акушер

Ортодонт

Функціональна діагностика

Сексолог / сексопатолог

Хірург

Мамолог

Проктолог

Пластичний хірург

Дієтолог

Спеціалісти

Акушер, Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Дієтолог, Кардіолог, Косметолог, Мануальний терапевт, Нарколог, Невролог, Андролог, Хірург, Функціональна діагностика, Анестезіолог, Флеболог, Ендокринолог, Фізіотерапевт, Ендоскопіст, Пульмонолог, Проктолог, Пластичний хірург, Педіатр, Судинний хірург, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Отоларинголог (ЛОР), Спеціаліст комп'ютерної томографії, Спеціаліст УЗД, Алерголог, Онколог, Рентгенолог, Сімейний лікар, Ортодонт, Ортопед, Офтальмолог (окуліст), Мамолог, Стоматолог, Ревматолог, Сексолог / сексопатолог

Відгуки про Багатопрофільная клініка "ДОКТОР АЛЕКС"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук