Медичний порталУстановиПолтаваЛікарня2-а міська клінічна лікарня
2-а міська клінічна лікарня

2-а міська клінічна лікарня

Лікарня

вул. Монастирська, 7-А , Полтава, Полтавська область
+38 (05322) 7-41-10
info@2mkl.poltava.ua
http://2mkl.poltava.ua/
Головний лікар
Іщейкін Євген Володимирович
Сховати карту
Філії:
Поліклініка № 2
вул. Монастирська, 7-А

Про установу

У затишному куточку зеленошатної Полтави, майже в самому центрі міста, між вулицею Монастирською і провулком Госпітальним, розташувалась 2-га міська клінічна лікарня - острівець площею майже в два гектари, до якого мало не щодня поспішають десятки й сотні полтавців за найціннішим скарбом - здоров'я.

Лікарня розміщена за юридичною адресою: м. Полтава, вул. Монастирська 7а. Лікарня надає допомогу в 3-х приміщеннях загальною площею 8.721м. Має стаціонар на 240 ліжок, у тому числі – відділення екстреної та гнійно-септичної хірургії з урологічними ліжками, відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, оториноларингологічне відділення, терапевтичне відділення з нефрологічними ліжками та ендокринологічне відділення. Поліклінічне відділення, в якому розташовано відділення загальної практики сімейної медицини, жіноча консультація, денний стаціонар, розгорнуте на 500 відвідувань в зміну.В лікувальній та діагностичній роботі допомагають відділення діагностики, фізіотерапії, лабораторна служба та відділення переливання крові.

Сучасне медичне обладнання, новітні ліки і методи лікування, затишні кабінети й палати, бездоганно чисті процедурні і операційні та колектив професіоналів однодумців – це обличчя лікарні. Саме колективу медичних працівників завдячує лікарняна установа своєю доброю славою. Люди в білих халатах визначали обличчя лікарні в минулому, роблять це сьогодні і визначатимуть його в майбутньому.

В лікарні працює 86 лікарів та 182 медичні сестри, Звання "Заслуженого лікаря України" присвоєно завідуючій ендокринологічного відділення Кайдашевій Ірені Соломонівні та завідуючій терапевтичним відділенням Невойт Марині Миколаївні. Звання "Заслужений працівник охорони здоров’я" має медсестра відділення сімейної медицини - Гусак Лариса Олександрівна.

Лікарня має ліцензію та сертифікат відповідності для надання видів послуг зі спеціальностей: хірургія, урологія, ортопедія та травматологія, оториноларингологія, акушерство та гінекологія, анестезіологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, гастроентерологія, нефрологія, алергологія, імунологія, ендокринологія, неврологія, інфекційні хвороби, загальна практика сімейна медицина, офтальмологія, сурдологія, стоматологія, фізіотерапія, ультразвукова діагностика, рентгенологія, ендоскопія, клінічна лабораторна діагностика, клінічна біохімія, лікувальна фізкультура.

2-га міська клінічна лікарня є базою кафедр факультетської хірургії, оториноларингології і поліклінічної терапії з основами сімейної медицини Української медичної стоматологічної академії, а також Полтавського базового медичного коледжу.

Фахівці

Хірург

Судинний хірург

Уролог

Терапевт

Анестезіолог

Рентгенолог

Ендоскопіст

Фізіотерапевт

Спеціалісти

Венеролог, Гастроентеролог, Дерматолог, Невролог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Педіатр, Терапевт, Фізіотерапевт, Хірург, Судинний хірург, Уролог, Рентгенолог, Анестезіолог, Ендоскопіст

Відгуки про 2-а міська клінічна лікарня

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук